Фехтування : Юрін і Гойда стартували на чемпіонаті Європи

28 лютого 2017р. у м.Пловдиві (Болгарія) розпочався чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів.
У перший день змагань на фехтувальних доріжках місцевого виставкового центру звання найсильніших молодих фехтувальників старого континенту розіграли рапіристи.
Чемпіоном Європи став італієць Томмасо Маріні, який у фіналі здолав представника Росії Івана Трошіна 15:10.
Учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Ігор Юрін (на фото) посів 28 місце. У 1/16 фіналу Ігор поступився Керему Еркаму з Німеччини 5:15.
Однокласник Юріна Даниїл Гойда вибув у 1/32 фіналу і в кінцевому підсумку опинився на 46 місці. Каменем спотикання для Данила став данець Йонас Вінтерберг-Поулсен.
Слабою втіхою для хлопців є те, що вони були кращими серед українців. Миколаєвець Данило Ткач закінчив турнір на 57 місці, Максим Скопець з Києва – на 69-ому.

Фехтування

Фехтування

На етапі Кубка світу у Ризі Свистіль поступився французуПантєлєєва і Свистіль на п’єдесталі пошани Кубка України з фехтуванняПодвійна перемога Клода Юнеса на Кубку УкраїниГаравський, Юрін і Мазепа на юніорському фехтувальному подіуміПантєлєєва, Почкалова і Свистіль – переможниці ХХІХ літньої Всесвітньої універсіадиКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Всесвітньої універсіадиНа фехтувальному мундіалі Почкалова поступилася олімпійській чемпіонціПантєлєєва, Почкалова і Юнес виборюватимуть світову фехтувальну першістьЮлія Свистіль - срібна призерка чемпіонату України з фехтування на шпагахНа континентальній першості найуспішніше виступила Ксенія ПантєлєєваПантєлєєва, Почкалова і Юнес відправились у Тбілісі на чемпіонат ЄвропиСенюта і Шипілова – бронзові призерки чемпіонату України з фехтування на рапірахГаравський і Джус підбираються до вітчизняної фехтувальної верхівкиОлена Шипілова – срібна призерка Кубка Європи з фехтування на рапірах серед клубівНа турнірі найсильніших найсильніша Ксенія Пантєлєєва