Фехтування : Гойда і Юрін у Європі командою десяті

Збірна команда України з фехтування на рапірах посіла 10 місце на чемпіонаті Європи  серед кадетів, який у ці дні, 28 лютого - 9 березня 2017р., проходить у м.Пловдиві (Болгарія).
У дебюті українці здолали господарів 45:37, а у 1/8 фіналу програли полякам 33:45.
У сітці за 9-16 місця наша команда, у складі якої виступали учні-одинадцятикласники Львівського училища фізичної культури Даниїл Гойда (на фото), Ігор Юрін, миколаївець Данило Ткач і Максим Скопець з Києва, перемогла Великобританію 45:39, Швецію 45:44, але поступилась Сербії 38:45.
Тепер на чемпіонаті вступають у боротьбу юніори.

Фехтування

Фехтування

На континентальній першості найуспішніше виступила Ксенія ПантєлєєваПантєлєєва, Почкалова і Юнес відправились у Тбілісі на чемпіонат ЄвропиСенюта і Шипілова – бронзові призерки чемпіонату України з фехтування на рапірахГаравський і Джус підбираються до вітчизняної фехтувальної верхівкиОлена Шипілова – срібна призерка Кубка Європи з фехтування на рапірах серед клубівНа турнірі найсильніших найсильніша Ксенія ПантєлєєваНайкраще у Ріо виступила Юлія СвистільУ командному турнірі Кубка світу у Санкт-Петербурзі Юнес на сьомому місціНа молодіжному чемпіонаті Європи Пантєлєєва і Свистіль - п′яті у командіСеред найсильніших рапіристів Юнес - третій, Гаравський – п’ятийДжус, Гаравський і Свистіль завершили виступи на чемпіонаті світуУ командному турнірі мікст світової першості з фехтування Гойда восьмийЮрін і Гойда стартували на чемпіонаті світуНа Гран Прі у Будапешті Пантєлєєва і Почкалова синхронно вибули у 1/32 фіналуНа Гран Прі у Каліфорнії Клод Юнес сорок перший