Фехтування : На чемпіонаті Європи серед юніорів Гаравський двадцять сьомий

У Пловдиві (Болгарія), де проходить молодіжний чемпіонат Європи з фехтування, у боротьбу за нагороди вступили юніори.
Чемпіоном Європи серед рапіристів став італієць Джуілляуме Б’янчі. «Срібло» дісталося росіянину Кіріллу Бородачову, третю сходинку п’єдесталу пошани поділили французи Валлеранд Роджер та Александр Едірі.
Студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Максим Гаравський (на фото) посів 27 місце. В 1/16 фіналу Максим поступився росіянину Грігорію Семенюку 11:15.
Учень 11 класу Даниїл Гойда, який брав участь і у кадетському турнірі, виглядав дещо втомленим і у тури прямого вибування не відібрався. У Даниїла 78 підсумкова позиція.
Місця інших українців такі: Ярослав Гайдук – 37-е, Іван Ткачук (обидва м.Київ) – 62-е.

Фехтування

Фехтування

На Гран Прі у Каліфорнії Клод Юнес сорок першийФехтувальники ЛУФК завершили виступи на чемпіонаті ЄвропиНа чемпіонаті Європи серед юніорів Гаравський двадцять сьомийГойда і Юрін у Європі командою десятіЮрін і Гойда стартували на чемпіонаті ЄвропиДаниїл Гойда – чемпіон України з фехтування на рапірах серед юніорівДві «бронзи» Віталія Свистіля на юніорському фехтувальному чемпіонатіЮлія Свистіль успішно виступила на етапі Кубка світу у ЛеньяноМаксим Гаравський здобуває перше очко до світового рейтингуЮрін і Гойда очолили національний кадетський рейтинг з фехтування на рапірахМаксим Гаравський дебютував на дорослому Кубку світуУ фіналі кадетської першості з фехтування зійшлися Юрін і ГойдаПочкалова і Пантєлєєва – п’яті лауреатки Кубка світу у БарселоніНа етапі Європейського кадетського циклу у Братиславі Юрін замкнув шістнадцятку найсильнішихКлод Юнес – переможець турніру пам’яті Вадима Андрієвського