47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Серед найсильніших рапіристів Юнес - третій, Гаравський – п’ятий


  13-14 квітня 2017р. у м.Києві відбулися всеукраїнські змагання з фехтування на рапірах – т.зв. турнір найсильніших рапіристів України.
У поєдинках серед чоловіків перемогу святкував львів’янин Ростислав Герцик, який у фіналі «побив» Андрія Погребняка з Києва 15:13. Вихованці Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип.2009р., на фото) і Максим Гаравський (ІІ курс) посіли 3 і 5 місця відповідно. Обидвох до фіналу не впустив Погребняк (Юнес поступився срібному призеру 11:15, Гаравський – 4:15).
Місця інших вихованців ЛУФК:
Даниїл Гойда (11 кл.)
15е;
Юрій Джус (ІІ курс)
20е;
Олексій Стрельцов (вип.2009р.)
22е;
Олег Падалкін (І курс)
26е;
Ігор Юрін (11 кл.)
27е.
У змаганнях жінок Олена Шипілова (вип.2012р.) посіла 7 місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

У командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка УкраїниНа Кубку світу у Дубаї Пантєлєєва і Почкалова вибороли 9 місцеНа етапі Кубка світу у Таубербішофсгаймі Сенюта десята у командіУ двадцятці кращих рапіристів України семеро вихованців ЛУФКНа молодіжному чемпіонаті Європи найкраще виступила Юлія СвистільГаравський і Гойда взяли участь у чемпіонаті світуМаксим Гаравський – бронзовий призер молодіжного Європейського циклуНа юніорському чемпіонаті Європи Гаравський у топ-19На юніорському чемпіонаті з фехтування Гойда виборов дві нагороди