47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : У світовому рейтингу Шемякіна четверта


9 червня 2010р. у столиці Куби Гавані пройшов четвертий етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок. Українські шпажистки участі у турнірі не брали.
Після цього етапу лідер національної збірної, вихованка відділення фехтування ЛУФК Яна Шемякіна (вип. 2006р.) у світовому рейтингу перемістилась на 4 сходинку. Її обійшла росіянка Тетяна Логовнова. Інша вихованка ЛУФК Анфіса Почкалова (вип. 2008р.) зберегла за собою 28 позицію. Цьогорічна випускниця старшої школи Ксенія Пантєлєєва, для якої цей сезон дебютний у дорослому фехтуванні, посідає 276 місце.
Станом на 12 червня світовий рейтинг у жіночій шпазі виглядає таким чином:
1. Брітта Хейдеман (Німеччина) – 306 оч.
2. Емеше Сас (Угорщина) – 260 оч.
3. Тетяна Логовнова (Росія) – 222 оч.
4. Яна Шемякіна (Україна, м.Львів) – 210 оч.
5. Лаура Флессел-Коловіч (Франція) – 178 оч.
6. Ана Бранза (Румунія) – 172 оч.
28. Анфіса Почкалова (Україна, м.Львів) – 92 оч.
60. Олена Кривицька (Україна, м.Тернопіль) – 42 оч.
276. Ксенія Пантєлєєва (Україна, м.Львів) – 4 оч.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка УкраїниНа Кубку світу у Дубаї Пантєлєєва і Почкалова вибороли 9 місцеНа етапі Кубка світу у Таубербішофсгаймі Сенюта десята у командіУ двадцятці кращих рапіристів України семеро вихованців ЛУФКНа молодіжному чемпіонаті Європи найкраще виступила Юлія СвистільГаравський і Гойда взяли участь у чемпіонаті світуМаксим Гаравський – бронзовий призер молодіжного Європейського циклуНа юніорському чемпіонаті Європи Гаравський у топ-19