48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : У світовому рейтингу Шемякіна четверта


9 червня 2010р. у столиці Куби Гавані пройшов четвертий етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок. Українські шпажистки участі у турнірі не брали.
Після цього етапу лідер національної збірної, вихованка відділення фехтування ЛУФК Яна Шемякіна (вип. 2006р.) у світовому рейтингу перемістилась на 4 сходинку. Її обійшла росіянка Тетяна Логовнова. Інша вихованка ЛУФК Анфіса Почкалова (вип. 2008р.) зберегла за собою 28 позицію. Цьогорічна випускниця старшої школи Ксенія Пантєлєєва, для якої цей сезон дебютний у дорослому фехтуванні, посідає 276 місце.
Станом на 12 червня світовий рейтинг у жіночій шпазі виглядає таким чином:
1. Брітта Хейдеман (Німеччина) – 306 оч.
2. Емеше Сас (Угорщина) – 260 оч.
3. Тетяна Логовнова (Росія) – 222 оч.
4. Яна Шемякіна (Україна, м.Львів) – 210 оч.
5. Лаура Флессел-Коловіч (Франція) – 178 оч.
6. Ана Бранза (Румунія) – 172 оч.
28. Анфіса Почкалова (Україна, м.Львів) – 92 оч.
60. Олена Кривицька (Україна, м.Тернопіль) – 42 оч.
276. Ксенія Пантєлєєва (Україна, м.Львів) – 4 оч.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Віталію Свистілю француза Нгюфака вдруге здолати не вдалосяВладислава Калинка – переможниця ужгородського етапу фехтувальної ліги МиронюкаНа молодіжному чемпіонаті України рівних не було Гаравському, Джусу, Гойді і ЮрінуНа етапі Кубка світу у Китаї Пантєлєєва двадцять першаЯна Шемякіна поступово повертає чемпіонську формуНа етапі Кубка світу у Каїрі Клод Юнес тринадцятийШемякіна, Свистіль і Пантєлєєва на подіумі Всеукраїнського турніру найсильнішихВіталій Свистіль у топ-16 європейського юніорського чемпіонатуГойда, Юрін і Свистіль стартують на чемпіонаті ЄвропиНайкраще з українок у Барселоні виступила ПантєлєєваСвистіль, Гойда і Юрін набирались досвіду на Кубках світуВалерія Проченко – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з фехтуванняІгор Юрін – абсолютний чемпіон України з фехтування на рапірах серед юніорівКсенія Пантєлєєва – срібна призерка, Яна Шемякіна у топ-8 Гран Прі КатараСвистіль, Гентош і Твердохліб – срібні призери юніорського чемпіонату України