Фехтування : Гаравський і Джус підбираються до вітчизняної фехтувальної верхівки

24 – 25 травня 2017р. м.Львів приймало чемпіонат України з фехтування на рапірах серед чоловіків. Змагання проходили у спортивному комплексі Університету фізичної культури.
Чемпіоном України у цьому виді фехтувальної зброї став вихованець Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип.2009р.), який у фіналі з рахунком 15:8 переміг киянина Андрія Погребняка.
Бронзову медаль чемпіонату виборов студент ІІ курсу училища Максим Гаравський (на фото). У 1/2 фіналу Максим поступився Юнесу 10:15. Вісімку кращих замкнув однокурсник Гаравського Юрій Ждус. У 1/4–ій Юрій не зумів здолати Погребняка. Таким чином, обидва хлопці потрохи підбираються до вітчизняної фехтувальної верхівки.
Місця інших вихованців училища: Данило Гойда – 16е , Ігор Юрін (обидва 11 кл.) – 23е, Олег Падалкін (І курс) – 34е, Ростислав Алейніков (І курс) – 41е  .
У командній першості перемогу здобули київські рапіристи. Срібні медалі виборола збірна Львівщини, у складі якої фехтували Клод Юнес і Максим Гаравський. Бронзовими призерами командного турніру стали Юрій Джус, Данило Гойда і Олексій Стрельцов (вип.2006р.), які виступали за другу команду нашої області.

Результати участі учениць відділення фехтування на етапі кубку Європи з фехтування серед кадетівРапіристи коледжу здобули медалі кадетського чемпіонату України з фехтування!Наші випускники – чемпіони та призери Чемпіонату України з фехтування на рапірахРезультати етапу кадетського циклу з фехтування на рапірахДаніїл Матяш – срібний призер Всеукраїнського турніру з фехтування на рапірах!Мілана Іванова та Домініка Петрусь відзначилися в чемпіонаті України з фехтуванняРезультати участі учениць коледжу на етапі кубку Європи з фехтування на шпагах у КлагенфуртіФехтувальниці Горбачук та Бардаш піднялися на п’єдестал міжнародного турніру в КраковіШпажистка Мілана Іванова – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниРапіристи Олінський та Матяш – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з фехтуванняДаниїл Матяш - срібний призер всеукраїнських змагань "Київська весна" з фехтуванняУчні Львівського коледжу спорту серед переможців V літньої гімназіади України з фехтуванняЄлизавета Горбачук - бронзова призерка міжнародних змагань "Challenge Wratislavia" з фехтуванняКлод Юнес, Данило Гойда та Максим Гаравський на подіумі Кубка України з фехтування на рапірахСофія Стогній - переможниця Європейського кадетського циклу з фехтування