Фехтування : Олександра Сенюта повернулася у великий спорт

У м.Сен-Мор (Франція) 3-5 листопада 2017р. відбувся етап Кубка світу з фехтування на рапірах серед жінок.
Перемогу на етапі здобула кореянка Хйо Їнь Хонг, яка у фіналі виявилася сильнішою за італійку Алісе Волпі 15:13.
Кращою серед українок була вихованка Львівського училища фізичної культури Олександра Сенюта (вип.2011р.), яка посіла 74 місце. Олександра (на фото) вдало пройшла групову частину турніру, де отримала 4  перемоги, у попередньому раунді перемогла Марію Ветулані з Польщі 15:5, а за вихід в 1/32 фіналу небагато поступилася американці Нзінгі Прескод 13:15.
Слід додати, що Олександра повернулася у великий спорт після перерви, викликаної народженням сина і це був її перший міжнародний старт.
Інша вихованка училища Олена Шипілова (вип.2012р.) посіла у Сен-Морі 163 місце.
У командній першості збірна України, у складі якої виступали Сенюта і Шипілова, а також закарпатка Аліна Рапінець і Анна Тараненко з Києва, в 1/16-ій перемогла Великобританію 45:36, а в 1/8-ій поступилася Італії 27:45.
У сітці за 9-16 місця українки одним уколом поступилися полячкам 44:45, далі перемогли шведок 43:23, програли іспанкам 41:45 і в підсумку посіли 14 місце.

Фехтування

Фехтування

Результати участі учениць відділення фехтування на етапі кубку Європи з фехтування серед кадетівРапіристи коледжу здобули медалі кадетського чемпіонату України з фехтування!Наші випускники – чемпіони та призери Чемпіонату України з фехтування на рапірахРезультати етапу кадетського циклу з фехтування на рапірахДаніїл Матяш – срібний призер Всеукраїнського турніру з фехтування на рапірах!Мілана Іванова та Домініка Петрусь відзначилися в чемпіонаті України з фехтуванняРезультати участі учениць коледжу на етапі кубку Європи з фехтування на шпагах у КлагенфуртіФехтувальниці Горбачук та Бардаш піднялися на п’єдестал міжнародного турніру в КраковіШпажистка Мілана Іванова – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниРапіристи Олінський та Матяш – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з фехтуванняДаниїл Матяш - срібний призер всеукраїнських змагань "Київська весна" з фехтуванняУчні Львівського коледжу спорту серед переможців V літньої гімназіади України з фехтуванняЄлизавета Горбачук - бронзова призерка міжнародних змагань "Challenge Wratislavia" з фехтуванняКлод Юнес, Данило Гойда та Максим Гаравський на подіумі Кубка України з фехтування на рапірахСофія Стогній - переможниця Європейського кадетського циклу з фехтування