Фехтування : Гойда і Юрін взяли участь у юніорському Кубку світу

У м.Удіне (Італія) 5 січня 2019р. пройшов етап Кубка світу з фехтування на рапірах серед юніорів, участь у якому взяли студенти ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Даниїл Гойда та Ігор Юрін.
Даниїл Гойда (на фото) на груповому етапі отримав 3 перемоги з шести і кваліфікувався до туру прямого вибування, де на початках переміг британця Домініка де Альмейду 15:11, а у 1/32-ій поступився майбутньому бронзовому призеру Рафаелю Савіну з Франції 7:15. У підсумку Даниїл закінчив турнір на 61 позиції.
Ігор Юрін у 1/64 фіналу не осилив італійця Джованні Торчіо 13:15 і посів 106 місце.

Результати участі учениць відділення фехтування на етапі кубку Європи з фехтування серед кадетівРапіристи коледжу здобули медалі кадетського чемпіонату України з фехтування!Наші випускники – чемпіони та призери Чемпіонату України з фехтування на рапірахРезультати етапу кадетського циклу з фехтування на рапірахДаніїл Матяш – срібний призер Всеукраїнського турніру з фехтування на рапірах!Мілана Іванова та Домініка Петрусь відзначилися в чемпіонаті України з фехтуванняРезультати участі учениць коледжу на етапі кубку Європи з фехтування на шпагах у КлагенфуртіФехтувальниці Горбачук та Бардаш піднялися на п’єдестал міжнародного турніру в КраковіШпажистка Мілана Іванова – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниРапіристи Олінський та Матяш – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з фехтуванняДаниїл Матяш - срібний призер всеукраїнських змагань "Київська весна" з фехтуванняУчні Львівського коледжу спорту серед переможців V літньої гімназіади України з фехтуванняЄлизавета Горбачук - бронзова призерка міжнародних змагань "Challenge Wratislavia" з фехтуванняКлод Юнес, Данило Гойда та Максим Гаравський на подіумі Кубка України з фехтування на рапірахСофія Стогній - переможниця Європейського кадетського циклу з фехтування