Фехтування : Піднятися вище на етапі Кубка світу Почкаловій завадила подруга по збірній

У столиці Куби м. Гавані 12-13 січня 2019 р. відбувся етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок, участь у якому у складі збірної України взяли відразу троє вихованок Львівського училища фізичної культури.
У підсумку найкраще з них у Гавані виступила Анфіса Почкалова (вип. 2009р.), яка посіла 26 місце. Піднятися вище Анфісі (на фото) завадила її подруга по збірній Олена Кривицька, якій вона поступилася 12:15 у 1/16 фіналу. Кривицька у наступному колі програла росіянці Колобовій 14:15 і закінчила турнір на 9 місці.
Олімпійська чемпіонка Лондона-2012 Яна Шемякіна (вип. 2006р.), яка поступово відновлює форму після народження двох донечок, у 1/32 фіналу у вільній боротьбі зазнала невдачі у поєдинку з туніскою Саррою Бесбес (14:15) і зупинилась на 42-ій підсумковій позиції.
Ксенія Пантєлєєва (вип. 2013р.) вибула із змагань у попередньому раунді і стала шістдесять п’ятою.
У командних змаганнях України посіла 11 місце.
У 18 фіналу українки одним уколом (43:44) поступилися майбутнім переможницям – збірній Естонії, а в сітці за 9-16 місця спочатку перемогли Іспанію 45:37, далі поступилися Франції 36:45 і на завершення здолали Кубу 45:44.

Результати участі учениць відділення фехтування на етапі кубку Європи з фехтування серед кадетівРапіристи коледжу здобули медалі кадетського чемпіонату України з фехтування!Наші випускники – чемпіони та призери Чемпіонату України з фехтування на рапірахРезультати етапу кадетського циклу з фехтування на рапірахДаніїл Матяш – срібний призер Всеукраїнського турніру з фехтування на рапірах!Мілана Іванова та Домініка Петрусь відзначилися в чемпіонаті України з фехтуванняРезультати участі учениць коледжу на етапі кубку Європи з фехтування на шпагах у КлагенфуртіФехтувальниці Горбачук та Бардаш піднялися на п’єдестал міжнародного турніру в КраковіШпажистка Мілана Іванова – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниРапіристи Олінський та Матяш – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з фехтуванняДаниїл Матяш - срібний призер всеукраїнських змагань "Київська весна" з фехтуванняУчні Львівського коледжу спорту серед переможців V літньої гімназіади України з фехтуванняЄлизавета Горбачук - бронзова призерка міжнародних змагань "Challenge Wratislavia" з фехтуванняКлод Юнес, Данило Гойда та Максим Гаравський на подіумі Кубка України з фехтування на рапірахСофія Стогній - переможниця Європейського кадетського циклу з фехтування