48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Шемякіна, Свистіль і Пантєлєєва на подіумі Всеукраїнського турніру найсильніших


У м.Києві 23-24 лютого 2019р.відбувся Всеукраїнський турнір найсильніших фехтувальниць-шпажисток - етап національного кубка.
Змагання проходили у два етапи. Першого дня шпажна еліта України змагалась за принципом групового туру, другого - за звичною схемою: спочатку у групах, а далі - у турі прямого вибування. Переможець визначався за найменшою сумою місць, здобутих впродовж обидвох днів.
У першому турі найкраще виступила вихованка Львівського училища фізичної культури Ксенія Пантелєєва (вип.2013р.), друге місце посіла Юлія Свистіль (вип.2014р.), третє - олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна (вип.2006р.). Анфіса Почкалова закінчила перший день на 7 позиції.
Переможцем другого туру стала Яна Шемякіна, яка у фіналі здолала киянку Інну Бровко 15:13. Третє місце посіла Юлія Свистіль. Цікаво, що на шляху до першої трійки Юлія перемогла і Анфісу Почкалову 15:14, і Ксенію Пантелєєву 15:9. Тож у підсумку Пантелєєва посіла 5 місце, а Почкалова - тринадцяте.
А за результатами двох днів переможницею турніру стала Яна Шемякіна (на фото). Юлія Свистіль друга, Ксенія Пантелєєва третя, Анфіса Почкалова одинадцята.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Фехтування

Фехтування

Пантелєєва і Шемякіна на чемпіонаті світу четвертіНа літній Універсіаді Гаравський і Джус поступилися австралійцямЮлія Свистіль на Всесвітніх студентських іграх у п’ятірці кращихДо європейських нагород Яні Шемякіній забракло одного уколаЧетверо вихованців ЛУФК беруть участь у чемпіонаті Європи з фехтуванняСофія Твердохліб – срібна призерка всеукраїнської «Ліги Миронюка»На молодіжному чемпіонаті Європи Гойда, Гаравський і Джус четвертіУ Дубаї Почкалова поступилась срібній призерціУ десятці найсильніших рапіристів України п’ятеро вихованців ЛУФКСофія Твердохліб – бронзова призерка всеукраїнського турніру «Київська весна»Віталій Свистіль - молодіжний чемпіон України з фехтування на шпагахЯна Шемякіна піднімається у світовому рейтингуКлод Юнес у топ – 8 етапу Кубка світу з фехтування на рапірахЧотири вихованки ЛУФК у десятці кращих чемпіонату України з фехтуванняКлод Юнес – абсолютний рапірний чемпіон України