48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Віталію Свистілю француза Нгюфака вдруге здолати не вдалося


У м.Торуні (Польща) 6-14 квітня 2019р. відбувся чемпіонат світу з фехтування серед юніорів, участь у якому у складі збірної команди України взяли студенти ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Даниїл Гойда, Ігор Юрін та Віталій Свистіль.
Найкраще з них у Торуні виступив Віталій Свистіль (на фото), який посів 23 місце у турнірі шпажистів. Тур прямого вибування Віталій розпочав з перемоги над іспанцем Джерардом Гонеллом 10:8, далі здолав Хон К’ю Хо з Гонконга 15:12, а у 1/16 фіналу 10:15 поступився французу Ліліану Нгюфаку – тому самому, якого місяць тому переміг на європейській першості.
Даниїл Гойда і Ігор Юрін серед рапіристів показали 58 і 150-ий результати відповідно.
     В командних змаганнях як шпажна, так і рапірна збірні України в табелі про ранги розмістилися на 25 позиції. Перші в 1/16 фіналу програли німцям 32:37, другі – сінгапурцям 33:45. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
З нагоди Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку - загальноучилищний крос 14 вересня 2019р.


Фехтування

Фехтування

Пантелєєва і Шемякіна на чемпіонаті світу четвертіНа літній Універсіаді Гаравський і Джус поступилися австралійцямЮлія Свистіль на Всесвітніх студентських іграх у п’ятірці кращихДо європейських нагород Яні Шемякіній забракло одного уколаЧетверо вихованців ЛУФК беруть участь у чемпіонаті Європи з фехтуванняСофія Твердохліб – срібна призерка всеукраїнської «Ліги Миронюка»На молодіжному чемпіонаті Європи Гойда, Гаравський і Джус четвертіУ Дубаї Почкалова поступилась срібній призерціУ десятці найсильніших рапіристів України п’ятеро вихованців ЛУФКСофія Твердохліб – бронзова призерка всеукраїнського турніру «Київська весна»Віталій Свистіль - молодіжний чемпіон України з фехтування на шпагахЯна Шемякіна піднімається у світовому рейтингуКлод Юнес у топ – 8 етапу Кубка світу з фехтування на рапірахЧотири вихованки ЛУФК у десятці кращих чемпіонату України з фехтуванняКлод Юнес – абсолютний рапірний чемпіон України