Фехтування : Чотири вихованки ЛУФК у десятці кращих чемпіонату України з фехтування

Відразу 4 вихованки Львівського училища фізичної культури увійшли у десятку кращих на чемпіонаті України з фехтування на шпагах серед жінок, який 20-21 квітня 2019р. відбувся у м.Києві. Срібною призеркою змагань стала олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна (вип. 2006р.). У фіналі Яна (на фото) одним уколом (14:15) поступилася киянці Фейбі Бежурі.
Анфіса Почкалова (вип. 2009р.) посіла 5 місце. Почкалова не змогла осилити Бежуру у чвертьфіналі і поступилася 7:15.
Юлія Свистіль (вип. 2014р.) зайняла сьому підсумкову позицію, а Ксенія Пантєлєєва зупинилась на 10 місці. Поєдинок між ними у 1/8 фіналу закінчився перемогою Свистіль 15:13. У ¼ фіналу Юлія поступилася Шемякіній 9:15.
      У командній першості перемогла зб.Києва-І, за яку виступала Яна Шемякіна. Анфіса Почкалова стала срібною призеркою у складі зб.Києва-ІІ. Ксенія Пантєлєєва і Юлія Свистіль піднялися на третю сходинку п’єдесталу пошани, презентуючи Львівську обл.

До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53

Фехтування

Фехтування

Софія Твердохліб – бронзова призерка всеукраїнського турніру «Київська весна»Віталій Свистіль - молодіжний чемпіон України з фехтування на шпагахЯна Шемякіна піднімається у світовому рейтингуКлод Юнес у топ – 8 етапу Кубка світу з фехтування на рапірахЧотири вихованки ЛУФК у десятці кращих чемпіонату України з фехтуванняКлод Юнес – абсолютний рапірний чемпіон УкраїниВіталію Свистілю француза Нгюфака вдруге здолати не вдалосяВладислава Калинка – переможниця ужгородського етапу фехтувальної ліги МиронюкаНа молодіжному чемпіонаті України рівних не було Гаравському, Джусу, Гойді і ЮрінуНа етапі Кубка світу у Китаї Пантєлєєва двадцять першаЯна Шемякіна поступово повертає чемпіонську формуНа етапі Кубка світу у Каїрі Клод Юнес тринадцятийШемякіна, Свистіль і Пантєлєєва на подіумі Всеукраїнського турніру найсильнішихВіталій Свистіль у топ-16 європейського юніорського чемпіонатуГойда, Юрін і Свистіль стартують на чемпіонаті Європи