48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Четверо вихованців ЛУФК беруть участь у чемпіонаті Європи з фехтування


17 червня 2019р. у м.Дюсельдорфі (Німеччина) розпочався чемпіонат Європи з фехтування.
У складі національної збірної команди України участь у чемпіонаті беруть відразу четверо вихованців Львівського училища фізичної культури. Це шпажистки Ксенія Пантєлєєва (вип. 2013р., на фото), Яна Шемякіна (вип. 2006р.) та рапіристи Олександра Сенюта (вип. 2011р.) і Клод Юнес (вип.2009р.).
Календар виступів вихованців ЛУФК на чемпіонаті Європи:
-       17 червня
-       Ю.Клод (особиста першість);
-       18 червня
-       О.Сенюта (особиста першість);
-       19 червня
-       К.Пантєлєєва, Я.Шемякіна (особиста першість);
-       20 червня
-       Ю.Клод (командні змагання);
-       21 червня
-       О.Сенюта (командні змагання);
-       22 червня
-       К.Пантєлєєва, Я.Шемякіна (командні змагання).
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
З нагоди Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку - загальноучилищний крос 14 вересня 2019р.


Фехтування

Фехтування

Пантелєєва і Шемякіна на чемпіонаті світу четвертіНа літній Універсіаді Гаравський і Джус поступилися австралійцямЮлія Свистіль на Всесвітніх студентських іграх у п’ятірці кращихДо європейських нагород Яні Шемякіній забракло одного уколаЧетверо вихованців ЛУФК беруть участь у чемпіонаті Європи з фехтуванняСофія Твердохліб – срібна призерка всеукраїнської «Ліги Миронюка»На молодіжному чемпіонаті Європи Гойда, Гаравський і Джус четвертіУ Дубаї Почкалова поступилась срібній призерціУ десятці найсильніших рапіристів України п’ятеро вихованців ЛУФКСофія Твердохліб – бронзова призерка всеукраїнського турніру «Київська весна»Віталій Свистіль - молодіжний чемпіон України з фехтування на шпагахЯна Шемякіна піднімається у світовому рейтингуКлод Юнес у топ – 8 етапу Кубка світу з фехтування на рапірахЧотири вихованки ЛУФК у десятці кращих чемпіонату України з фехтуванняКлод Юнес – абсолютний рапірний чемпіон України