48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Юлія Свистіль на Всесвітніх студентських іграх у п’ятірці кращих


У м.Неаполі (Італія) 3 липня 2019р. розпочалася ХХХ літня Універсіада або, як ще часто називають ці змагання, Всесвітні студентські ігри.
У фехтувальних стартах Універсіади участь у складі студентської збірної команди України беруть відразу троє вихованців Львівського училища фізичної культури. Це Юлія Свистіль (вип. 2014р.), Максим Гаравський та Юрій Джус (обидва 2018р.в.).
Першою у боротьбу за нагороди Всесвітніх студентських ігор вступила Юлія Свистіль (на фото).
У командних змаганнях серед шпажисток збірна України у першому поєдинку перемогла Нідерланди 45:19, а в ¼ фіналу програла Франції і у підсумку посіла 5 місце.
       У особистій першості Свистіль на 19 місці. Каменем спотикання для Юлії стала швейцарка Аврора Фавр, якій вона поступилася в 1/6-ій фіналу 13:15. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Юрін і Гойда розіграли титул «Галицького лицаря» з фехтування на рапірахНа етапі Кубка Європи у Гданську Данило Гойда замкнув першу п’ятнадцяткуЧетверо вихованок ЛУФК стартували у олімпійському відборі з фехтування на шпагахАнфіса Почкалова – переможниця міжнародного турніру в ОслоКлод Юнес – абсолютний переможець Кубка України з фехтування на рапірахКубок України з фехтування на шпагах розіграли Шемякіна та СвистільАнастасія Гентош і Софія Твердохліб – бронзові призерки юніорської першості України з фехтуванняГойда, Юрін і Боднар – призери юніорського чемпіонату України з фехтуванняОлександра Сенюта – переможниця Кубка Європи серед клубних командАнфіса Почкалова – бронзова призерка Меморіалу Фердінанда де МартіненгоПантелєєва і Шемякіна на чемпіонаті світу четвертіНа літній Універсіаді Гаравський і Джус поступилися австралійцямЮлія Свистіль на Всесвітніх студентських іграх у п’ятірці кращихДо європейських нагород Яні Шемякіній забракло одного уколаЧетверо вихованців ЛУФК беруть участь у чемпіонаті Європи з фехтування