Фехтування : Анастасія Гентош і Софія Твердохліб – бронзові призерки юніорської першості України з фехтування

У м.Миколаєві 22-23 вересня 2019р. на чемпіонаті України з фехтування серед юніорів пам’яті майстра спорту міжнародного класу Віктора Мурашова визначилися переможці серед шпажистів.
У командному турнірі серед дівчат прогнозовано перемогли киянки. Команда Львівської обл. посіла ІІІ місце. У півфіналі львів’янки поступилися  майбутнім переможницям 33:45, а в поєдинку за «бронзу» перемогли дніпрянок 45:37.
У складі львівської команди бронзовими призерками юніорської першості України стали учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Гентош та дев’ятикласниця Софія Твердохліб (на фото).
     Серед юніорів львів’яни шості. За команду фехтував одинадцятикласник Кирило Грозний-Фіалковський.

Результати участі учениць відділення фехтування на етапі кубку Європи з фехтування серед кадетівРапіристи коледжу здобули медалі кадетського чемпіонату України з фехтування!Наші випускники – чемпіони та призери Чемпіонату України з фехтування на рапірахРезультати етапу кадетського циклу з фехтування на рапірахДаніїл Матяш – срібний призер Всеукраїнського турніру з фехтування на рапірах!Мілана Іванова та Домініка Петрусь відзначилися в чемпіонаті України з фехтуванняРезультати участі учениць коледжу на етапі кубку Європи з фехтування на шпагах у КлагенфуртіФехтувальниці Горбачук та Бардаш піднялися на п’єдестал міжнародного турніру в КраковіШпажистка Мілана Іванова – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниРапіристи Олінський та Матяш – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з фехтуванняДаниїл Матяш - срібний призер всеукраїнських змагань "Київська весна" з фехтуванняУчні Львівського коледжу спорту серед переможців V літньої гімназіади України з фехтуванняЄлизавета Горбачук - бронзова призерка міжнародних змагань "Challenge Wratislavia" з фехтуванняКлод Юнес, Данило Гойда та Максим Гаравський на подіумі Кубка України з фехтування на рапірахСофія Стогній - переможниця Європейського кадетського циклу з фехтування