Фехтування : Четверо вихованок ЛУФК стартували у олімпійському відборі з фехтування на шпагах

У столиці Естонії м.Таллінні 1-2 листопада 2019р. стартував новий сезон у міжнародному шпажному фехтуванні – тут відбувся І етап Кубка світу серед жінок. Особливістю цьогорічного світового туру, який плавно увійде у 2020р., є те, що на основі його рейтингу комплектуватиметься склад учасників Токійської олімпіади.
Участь у старті олімпійського відбору у складі національної збірної України взяли відразу четверо вихованок Львівського училища фізичної культури.
Найкраще з них і серед українок загалом у Таллінні виступила олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна (вип. 2006р.), яка посіла 12 місце.
Яна (на фото) вдало подолала груповий етап, у 1/32 фіналу перемогла Ноемі Мьошлін з Швейцарії 15:7, у 1/16 – француженку Марі-Флоранс Кандассамі 15:14, а за вихід у вісімку кращих поступилася лідерці світового рейтингу Вівіан Конг з Гонконгу 7:15.
Ксенія Пантєлєєва (вип. 2013р.) у 1/16 фіналу програла росіянці Віолетті Колобовій 11:15 і посіла 28 місце. На цьому ж етапі змагань закінчила свої виступи і Юлія Свистіль – у Юлії 32 підсумкова позиція.
Анфіса Почкалова (вип. 2009р.) виступала невдало і закінчила турнір у третій сотні.
У командних змаганнях збірна України, у якій фехтували Шемякіна і Пантєлєєва, посіла 8 місце. У стартовому поєдинку українки перемогли Таїланд 45:29, далі – Південну Корею 45:42, а у чвертьфіналі поступилися китаянкам 35:45.

Результати участі учениць відділення фехтування на етапі кубку Європи з фехтування серед кадетівРапіристи коледжу здобули медалі кадетського чемпіонату України з фехтування!Наші випускники – чемпіони та призери Чемпіонату України з фехтування на рапірахРезультати етапу кадетського циклу з фехтування на рапірахДаніїл Матяш – срібний призер Всеукраїнського турніру з фехтування на рапірах!Мілана Іванова та Домініка Петрусь відзначилися в чемпіонаті України з фехтуванняРезультати участі учениць коледжу на етапі кубку Європи з фехтування на шпагах у КлагенфуртіФехтувальниці Горбачук та Бардаш піднялися на п’єдестал міжнародного турніру в КраковіШпажистка Мілана Іванова – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниРапіристи Олінський та Матяш – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з фехтуванняДаниїл Матяш - срібний призер всеукраїнських змагань "Київська весна" з фехтуванняУчні Львівського коледжу спорту серед переможців V літньої гімназіади України з фехтуванняЄлизавета Горбачук - бронзова призерка міжнародних змагань "Challenge Wratislavia" з фехтуванняКлод Юнес, Данило Гойда та Максим Гаравський на подіумі Кубка України з фехтування на рапірахСофія Стогній - переможниця Європейського кадетського циклу з фехтування