Фехтування : Ігор Юрін та Михайло Боднар – серед кращих в Кубку України з фехтування

Упродовж 19-20 вересня 2020 року в манежі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського тривав Кубок України з фехтування на рапірах серед чоловіків та жінок. Офіційні національні змагання з фехтування повернулися до Львова після тривалої перерви, викликаної пандемією COVID-19.
В командних змаганнях серед 13 чоловічих збірних тріумфували представники Львівщини. При цьому усі три команди зі Львова в основному були укомплектовані випускниками різних років та студентами Львівського фахового коледжу спорту. Так, у першій команді Львова, яка піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу, ефективно змагався цьогорічний випускник третього курсу коледжу Ігор Юрін, який разом з вихованцями відділення фехтування різних років Клодом Юнесом, Максимом Гаравським та ще одним львівським рапіристом Ростиславом Герциком впевнено перемогли першу збірну Києва. З бронзовими медалями виявилися представники другої команди Львова, повністю сформованої з вихованців коледжу. Першокурсник Михайло Боднар та його старші партнери по команді, випускники попередніх років Юрій Джус, Даниїл Гойда, Олексій Стрельцов з рахунком 45:30 здолали у поєдинку за третє місце команду Миколаїв-1.
А напередодні командного Кубку, завершилися особисті змагання кращих рапіристів України, які представляли спортивні осередки Львова, Києва, Миколаєва та Ужгорода.
Серед 54 учасників-чоловіків випускники коледжу Даниїл Гойда і Клод Юнес здобули бронзові нагороди. У півфіналі Юнес поступився з рахунком 14:15 майбутньому переможцеві Кубка України-2020 Дмитру Чучукалу з Києва, А Гойда програв теж киянину Андрієві Погребняку, який в підсумку став другим.
Учениця 10 класу Марина Шеремет в індивідуальних змаганнях серед 43 учасниць фінішувала на 38 місці, а в командних змаганнях у складі збірної Львівщини опинилася на 10 місці.

Фехтування

Фехтування

Результати участі учениць відділення фехтування на етапі кубку Європи з фехтування серед кадетівРапіристи коледжу здобули медалі кадетського чемпіонату України з фехтування!Наші випускники – чемпіони та призери Чемпіонату України з фехтування на рапірахРезультати етапу кадетського циклу з фехтування на рапірахДаніїл Матяш – срібний призер Всеукраїнського турніру з фехтування на рапірах!Мілана Іванова та Домініка Петрусь відзначилися в чемпіонаті України з фехтуванняРезультати участі учениць коледжу на етапі кубку Європи з фехтування на шпагах у КлагенфуртіФехтувальниці Горбачук та Бардаш піднялися на п’єдестал міжнародного турніру в КраковіШпажистка Мілана Іванова – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниРапіристи Олінський та Матяш – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з фехтуванняДаниїл Матяш - срібний призер всеукраїнських змагань "Київська весна" з фехтуванняУчні Львівського коледжу спорту серед переможців V літньої гімназіади України з фехтуванняЄлизавета Горбачук - бронзова призерка міжнародних змагань "Challenge Wratislavia" з фехтуванняКлод Юнес, Данило Гойда та Максим Гаравський на подіумі Кубка України з фехтування на рапірахСофія Стогній - переможниця Європейського кадетського циклу з фехтування