47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : На меморіалі Андрієвського Сенюта друга


Олександра СенютаУ Львові 14-16 грудня 2010р. пройшов ХVІІ всеукраїнський турнір з фехтування пам’яті заслуженого тренера України, професора, колишнього ректора Львівського інституту фізкультури Вадима Андрієвського. Традиційно змагання, у яких взяли участь сильніші вітчизняні майстри фехтування на рапірах і шаблях, приймав універсальний спортивний зал СКА, що по вул. Грекова,1.
Першими на фехтувальні доріжки вийшли рапіристки. До півфіналу дісталися Катерина Ченцова (м.Київ), Анастасія Московська (м.Миколаїв), Марина Крамаренко (м.Луганськ) та студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Олександра Сенюта.
А.Московська легко здолала Крамаренко 15:6, а О.Сенюта у драматичному поєдинку перемогла Ченцову 15:9. У фіналі сильнішою виявилася А.Московська, Олександра Сенюта – друга.
Десятикласниця ЛУФК Олена Шипілова посіла 5 місце, однокурсниця Сенюти Марта Лозинська – 19, Анастасія Ленчук (10кл.) – 21.
В змаганнях чоловіків вихованець ЛУФК Олексій Стрельцов (вип. 2006р.) виборов бронзову нагороду. Студент ІІ курсу Денис Ільїн – на 24 місці.
Джерело: http://zik.com.ua
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Ксенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка УкраїниНа Кубку світу у Дубаї Пантєлєєва і Почкалова вибороли 9 місцеНа етапі Кубка світу у Таубербішофсгаймі Сенюта десята у команді