47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : У Клягенфурті стартували невдало


У м.Клягенфурті (Австрія) розпочався чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів. Перші дні змагань успіху українській збірній не принесли. кращою з них була рапіристка Аліна Рапинець, яка посіла 18 місце.
Фавориткою їхала у Австрію студентка І курсу ЛУФК, член національної збірної команди Ксенія Пантєлєєва. Однак, в активі Ксенії лише 27 місце. Одинадцятикласниця Юлія Свистіль – 46а. Серед шпажисток, учениця 10 класу Олена Шипілова – 45а поміж рапіристок. Тепер на дівчат чекає командний турнір, де буде можливість себе реалізувати.
Підсумкові результати змагань
Шпага (дівчата):
1.       А.Сантуччіо (Італія)
2.       К.Лехіс (Естонія)
3.       К.Віталіс (Франція)
Р.Канєвскі (Ізраїль)
26. О.Комілова (Україна)
27. К.Пантєлєєва (Україна, ЛУФК)
46. Ю.Свистіль (Україна, ЛУФК)
85. П.Ісаєва (Україна)
 
Рапіра (дівчата):
1.       С.Салої (Угорщина)
2.       Ф.Палумбо (Італія)
3.       Н.Голебьовска (Польща)
М.Сінігалья (Італія)
18. А.Рапинець (Україна)
21. К.Рапинець (Україна)
40. Ю.Шаповалова (Україна)
45. О.Шипілова (Україна, ЛУФК)
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Яна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України