Фехтування : На «Золотих воротах» Івченко третя

Анастасія ІвченкоУ м.Києві 4-5 березня 2011р. відбувся етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед дівчат-юніорок «Золоті ворота 2011».
ІІІ місце на турнірі посіла студентка ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Анастасія Івченко. За вихід у фінал Настя поступилась переможниці турніру росіянці Тетяні Гудковій 12:15.

Фехтування

Фехтування

Юнес і Сенюта – переможці традиційного фехтувального турніру пам’яті Вадима АндрієвськогоСвистіль і Пантєлєєва перемогли у командних змаганнях турніру пам’яті АвербахаГойда і Юрін розіграли звання найсильнішого юніора-рапіристаЯна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалей