Фехтування : У командних змаганнях краща Сенюта

Олександра Сенюта15 березня 2011р. у м.Миколаєві закінчився чемпіонат України з фехтування серед юніорів.
У командних змаганнях кращою серед вихованок ЛУФК стала студентка ІІІ курсу Олександра Сенюта.
У складі збірної Києва-І Олександра перемогла у змаганнях рапіристок. Однокурсниця і подруга Сенюти Марта Лозинська у складі збірної Львівщини-І – четверта. У ½ фіналу львів’янки поступились киянкам 35:42, а за третє місце – збірній Миколаєва 21:45. В свою чергу, столичні спортсменки у фіналі подолали закарпаток 45:36.
В змаганнях шпажисток львів’янки також четверті. У складі збірної виступали студентка ІІ курсу Анастасія Івченко та одинадцятикласниця Юля Свистіль. У ½ фіналу дівчата потупились харківським фехтувальницям 39:45, а в боротьбі за ІІІ місце – збірній Закарпаття 40:45. Сильніші у цьому виді зброї дівчата з Харкова.
Студент ІІ курсу Денис Ільїн став бронзовим призером першості у чоловічій рапірі. У малому фіналі львів’яни перемогли миколаївців 45:39.
Шпажна збірна Львівщини посіла 5 місце. У її складі виступав студент ІІ курсу Михайло Гаранджа.
Тепер на сильніших українських фехтувальників чекає чемпіонат світу серед юніорів і кадетів, який 29 березня стартує у Йорданії.
Підсумкові результати змагань:
рапіра-юніори
1.       Київ-І
2.       Донецьк
3.       Львів-І (А.Дикий, М.Асавулаєв, П.Колесніков, Д.Ільїн)
рапіра-дівчата
1.       Київ-І (О.Сенюта)
2.       Закарпатська обл.
3.       Миколаїв
4.       Львів-І (Ю.Воєвода, М.Лозинська, І.Мадяр, В.Рой)
5.       Львів-ІІ (А.Ленчук, М.Педосенко, А.Паньків, О.Шипілова)
шпага-юніори
2.       Київ-ІІ
3.       Харків-І
4.       Київ-ІІІ
5.       Львів-І (О.Ваулін, М.Гаранджа, Н.Колачко, С.Смірновський)
шпага-дівчата
1.       Харків-І
2.       Київ-І
3.       Закарпатська обл.
4.       Львів-І (А.Івченко, Ю.Свистіль, О.Поліщак)

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Результати участі учениць відділення фехтування на етапі кубку Європи з фехтування серед кадетівРапіристи коледжу здобули медалі кадетського чемпіонату України з фехтування!Наші випускники – чемпіони та призери Чемпіонату України з фехтування на рапірахРезультати етапу кадетського циклу з фехтування на рапірахДаніїл Матяш – срібний призер Всеукраїнського турніру з фехтування на рапірах!Мілана Іванова та Домініка Петрусь відзначилися в чемпіонаті України з фехтуванняРезультати участі учениць коледжу на етапі кубку Європи з фехтування на шпагах у КлагенфуртіФехтувальниці Горбачук та Бардаш піднялися на п’єдестал міжнародного турніру в КраковіШпажистка Мілана Іванова – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниРапіристи Олінський та Матяш – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з фехтуванняДаниїл Матяш - срібний призер всеукраїнських змагань "Київська весна" з фехтуванняУчні Львівського коледжу спорту серед переможців V літньої гімназіади України з фехтуванняЄлизавета Горбачук - бронзова призерка міжнародних змагань "Challenge Wratislavia" з фехтуванняКлод Юнес, Данило Гойда та Максим Гаравський на подіумі Кубка України з фехтування на рапірахСофія Стогній - переможниця Європейського кадетського циклу з фехтування