ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Яна Шемякіна і Христина Стуй нагороджені іменними значками і дипломами МОК


16 листопада 2012р. у клубі Кабінету Міністрів України відбулася ХХVІІ Генеральна асамблея Національного олімпійського комітету України.
Під час асамблеї члени виконкому МОК, Президент НОУ України Сергій Бубка, Президент АІВА (міжнародна федерація любительського боксу) Чінг Куо Ву (Китайський Тайпей) та член МОК для України Валерій Борзов нагородили переможців і призерів Ігор ХХХ олімпіади у Лондоні іменними значками і дипломами Міжнародного олімпійського комітету.
Серед нагороджених вихованки Львівського училища фізичної культури Яна Шемякіна (вип. 2006р.) та Христина Стуй (вип. 2005р.).
Нагадаємо, що Яна Шемякіна стала олімпійською чемпіонкою з фехтування на шпагах, а Христина Стуй виборола бронзову олімпійську медаль у легкоатлетичній естафеті 4х100м.
Окрім Яни і Христини дипломами МОК будуть вшановані вихованці училища, які увійшли у вісімку кращих у окремих видах олімпійських змагань. Це лучники Маркіян Івашко і Дмитро Грачов, борчині Ірина Мерлені і Юлія Остапчук, гімнастка Вікторія Ленишин, фехтувальниці Анфіса Почкалова та Ксенія Пантєлєєва.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

У фехтувальній збірній-2015 21 вихованець ЛУФКМатевосов виборов Кубок ХарковаНа Гран Прі Катару Шемякіна і Почкалова зупинились у 1/16 фіналуКсенія Пантелєєва – переможниця Меморіалу АвербахаУ листопаді на Львівщині найкраща ШемякінаНа Гран Прі у Турині українці не відзначилисьГаравський потіснив Асадулаєва у світовому рейтингуАсадулаєв і Гаравський зійшлися у очному протистоянніАндрій Орликовський: «Почкалова нарешті знайшла своє фехтування»Своєрідне випробування Китайською стіною Яна Шемякіна пройшла блискучеЯна Шемякіна – бронзова лауреатка Кубка світу у СучжоуВідбулися чергові етапи фехтувального Кубка світуГаравський у Мьодлінгу двадцять четвертийУ жовтні на Львівщині найкраща ПочкаловаАнфіса Почкалова: «На Олімпійські ігри для початку треба ліцензію здобути»