Пермикіна наблизилась до Спас

Валерія Пермикіна           ІІ місце на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства серед юнаків і дівчат, який 13-14 квітня 2011р. пройшов у Львові, посіла студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Валерія Пермикіна. Сума Валерії у чотириборстві склала 3632 очки, причому вона виграла найвидовищніший вид – т.зв. «Комбайн» (комбінований вид «біг + стрільба»). Перемогла чемпіонка сінгапурської олімпіади донечанка Анастасія Спас – 3816оч

Анна Куцериб – срібний призер юнацької першості

Учениця 8 класу Львівського училища фізичної культури Анна Куцериб посіла ІІ місце на зимовому чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства в юнацькій віковій категорії «С» (спортсмени віком до 15р.). У двоборстві Аня набрала 2240 очків.
Студентка І курсу Валерія Пермикіна – п’ята серед дівчат кат. «А» (спортсмени віком до 19 р.). Її сума у чотирьохборстві 3936 очків.
Змагання відбулися 23-25 лютого 2011р. у м.Харкові.

Нововведення у сучасному п’ятиборстві

24 лютого в м.Палм-Спрінгс (США) стартує І етап Кубка світу-2011 з сучасного п’ятиборства.
Турнір знаменний тим, що вперше атлети при стрільбі використовуватимуть зброю з лазерним прицілом. Лазерний тир успішно зарекомендував себе під час І юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі і відтепер використовуватиметься під час усіх міжнародних змагань та на чергових Олімпійських іграх у Лондоні.

Юрій Федечко – майстер спорту України

Юрій Федечко10 місце на своєму першому дорослому чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства виборов студент ІІ курсу ЛУФК, учасник І літніх юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі Юрій Федечко. Сума у 5500 очків дозволила йому виконати норматив майстра спорту України. Однокурсниця Юрія Зінаїда Батрак посіла 7 місце в змаганнях жінок. У Зіни не склалося з конем – у конкурі вона отримала «баранку». Студентка І курсу Валерія Пермикіна – дванадцята.

Подвійна перемога вихованців ЛУФК

Павло Зведенюк        Подвійною перемогою вихованців ЛУФК закінчився зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства, який 10-12 грудня 2010р. проходив у Донецьку. Чемпіоном України став Євген Боркін – випускник 1998р. Срібну медаль виборов цьогорічний випускник училища Павло Зведенюк. Для Павла це перший вагомий успіх у дорослому спорті і серйозна заявка на місце у національній збірній.

П’ятиборці ЛУФК – чемпіони України

23-26 листопада 2010р. у м.Харкові відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед учнів спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, СДЮШОР та ДЮСШ. У віковій категорії «А» (юнаки 17-18р.р.) чемпіоном України став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Юрій Ткачук. У боротьбі за «золото» Юрій випередив дніпропетровця Романа Хмару та луганчанина Сергія Шаповалова. Учасник І юнацької Олімпіади, студент ІІ курсу училища Юрій Федечко на 4 позиції, Максим Макогін - п’ятий, Олег Михайлюк (обидва ІІ курс) – восьмий.
У командній першості команда ЛУФК у складі Юрія Ткачука, Юрія Федечка, Максима Макогона – чемпіони України!

Європейське «срібло» Юрія Ткачука

Цьогорічний випускник ЛУФК Юрій Ткачук виборов срібну медаль на відкритому чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства серед юнаків кат. «В» (вікова група 15-16р.), який у ці дні проходить у болгарській Варні. У складі збірної України Юрій посів ІІ місце у командних змаганнях серед хлопців. Перемогли наші сусіди – поляки. У особистій першості Ткачук на 16 позиції. Дніпропетровець Владислав Міщенко – третій.

Федечко на олімпіаді сьомий

Юрій ФедечкоУ Сінгапурі, де проходять І юнацькі Олімпійські ігри, закінчилися змагання п’ятиборців. Студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко разом з представницею Сінгапура Валерією Лім посіли 7 місце у змішаній естафеті. Перемогла пара у складі українки Анастасії Спас та росіянина Іллі Шугарова.
У особистій першості серед юнаків Юрій на 12 місці. Анастасія Спас – третя серед дівчат.

На чемпіонаті світу серед юніорів п’ятиборці без медалей

Без медалей повертаються додому українські п’ятиборці з юніорського чемпіонату світу, який 5-10 серпня 2010р. відбувся у м.Секеш-Фегер (Угорщина). В змаганнях дівчат кращою серед українок була Ірина Хохлова – 12 місце. Ганна Буряк – на 20 позиції, Наталія Левченко – 23-тя. Хлопці, серед яких був і вихованець ЛУФК Андрій Федечко (вип. 2008р.), дружно розташувалися у 5-ому десятку: Роман Полковніков – 42м., Руслан Наконечний – 43м., Андрій Федечко – 44м.
Командою дівчата шості, хлопці – одинадцяті. У жіночій естафеті Україна восьма, у чоловічій – десята.

Юрій Федечко – чемпіон Балкан

Юрій ФедечкоУ м.Едірне (Туреччина) 22-25 липня 2010р. пройшов відкритий чемпіонат Балкан з сучасного п’ятиборства серед юнаків. У групі «А» (спортсмени віком 17-18 років) чемпіонами Балкан у змішаній естафеті стала українська пара: студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко та донечанка Анастасія Спас.
І в особистих змаганнях українцям рівних не було: Спас перемогла серед дівчат, Владислав Міщенко з Дніпропетровська – серед хлопців. Юрій Федечко серед хлопців на ІІ місці.

Юрій Федечко їде на юнацьку олімпіаду

Юрій Федечко        13 червня 2010р. у м.Упсала (Швеція) закінчився чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства серед юнаків кат. «А». Студент І курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко, посівши на турнірі 13 місце, виявився кращим серед українців і завоював персональну путівку на І літні юнацькі Олімпійські ігри, які через 2 місяці стартують у Сінгапурі. Його сума – 4348 очків.

Федечко старший у Європі двадцять третій

Андрій ФедечкоУ м.Голега (Португалія) 24-30 травня 2010р. пройшов чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед юніорів. Вихованець відділення сучасного п’ятиборства ЛУФК Андрій Федечко (старший брат Юрія Федечка, який недавно став чемпіоном Європи з сучасного п’ятиборства серед юнаків) посів на турнірі 23 місце. Його сума – 5500 очків. У чоловічій естафеті українці (серед них і Андрій Федечко) – 10-ті, а у міксті – другі.

У естафеті Пермикіна восьма

16 травня 2010р. у м.Варні (Болгарія) завершився відкритий чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед юнаків (кат. А). В останній день спортсмени змагались у естафетах. Збірна команда України дівчат, у складі якої виступала одинадцятикласниця ЛУФК Валерія Пермикіна посіла 8 місце. У її активі 2512 очків. Перемогли угорки – 3616 очків, другими стали болгарки – 3536, на третьому – збірна Німеччини – 3508 очків.

У Пермикіної в Європі 9 місце

У м.Варні (Болгарія) продовжується відкритий чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства серед юнаків категорії «А». 13-14 травня 2010р. змагались дівчата. Збірна України виступила не так успішно, як хлопці і посіла 9 місце. Перемогли британки. У складі української збірної змагалась і учениця 11 класу ЛУФК Валерія Пермикіна.

Юрій Федечко – чемпіон Європи

Юрій федечкоНа відкритому чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства серед юнаків кат.А, який у ці дні проходить у болгарській Варні, збірна команда України стала чемпіоном Європи у командних змаганнях серед юнаків. У складі збірної виступали киянин Денис Павлюк, дніпропетровець Владислав Міщенко та студент І курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко.
У особистій першості Денис Павлюк – третій, Владислав Міщенко – шостий, Юрій Федечко – на 11 місці. Переміг угорець Гергелі Демстер.

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-10 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"