На Кубку України Зведенюк восьмий

Павло  ЗведенюкНа всеукраїнських змаганнях з сучасного п'ятиборства за Кубок України, які 13-16 квітня 2010р. пройшли у Дніпропетровську, студент ІІІ курсу ЛУФК Павло Зведенюк зі сумою 5840 (норматив майстра спорту України!) посів 8 місце серед чоловіків, його однокурсниця Христина Ковальова 7 серед жінок, її сума – 3496 очок. За підсумками виступу Павло Зведенюк включений до складу збірної команди України на участь у чемпіонаті Європи серед юніорів, який 24-30 травня 2010р. пройде у Португалії.

П'ятиборці ЛУФК – чемпіони України

У м.Дніпропетровську 13-16 квітня 2010р. пройшов чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юнаків. Команда ЛУФК у складі Юрія Федечка, Максима Макогона (І курс) та Юрія Ткачука посіла І місце та стала чемпіоном України у командному турнірі. У особистій першості Юрій Федечко з результатом 4536оч. посів ІІ місце, Максим Макогін – на 5 позиції (4360оч.), Юрій Ткачук – десятий (4140оч.). Серед дівчат Валерія Пермикіна (11 кл.) зі сумою 3720оч. стала бронзовим призером, Зінаїда Батрак – на 7 місці (3576оч.).
За підсумками виступу до складу юнацької збірної команди України на участь у юнацькому (гр. «А») чемпіонаті Європи (11-16 травня, м.Варна, Болгарія) включені Юрій Федечко та Валерія Пермикіна, Максим Макогін – у резерві.

П'ятиборці ЛУФК в Україні п’яті

5 місце посіли на зимовому чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства, який з 12 до 18 лютого 2010р. проходив у Донецьку, чоловіча і жіноча команди ЛУФК. У особистих змаганнях серед жінок Батрак Зіна (Ік.) на 10 місці, Пермикіна Валерія (11кл.) – 13, Ковальова Христина (ІІІк.) – 14. Серед чоловіків Юрій Федечко (Ік.) на 17 місці, Зведенюк Павло (ІІІк.) – 18-ий, Макогін Максим (Ік.) – 19-ий. Усі спортсмени, за винятком Зведенюка Павла і Ковальової Христини, за віком ще юніори.

Юрій Федечко – бронзовий призер Білоруської першості

У м.Гомелі 27-29 січня 2010р. пройшов відкритий чемпіонат Білорусі з сучасного п’ятиборства серед юнаків, у якому взяли участь і сильніші українські п’ятиборці. Для українців змагання носили рейтинговий характер для потрапляння у збірну команду України. Першокурсник ЛУФК Юрій Федечко став бронзовим призером Білоруської першості у чотирьохборстві і в рейтингу кращих юних п’ятиборців України посідає другу сходинку. Його результат – 4696 очок. Юрій Ткачук (11кл.) на 12 місці (4316 очків), Максим Макогін (І курс) – на 15 позиції (4156 очок).

П’ятиборці ЛУФК серед кращих в Україні

У м.Луганську 9-13 грудня 2009р. пройшов чемпіонат України серед учнів спортивних шкіл, шкіл вищої спортивної майстерності та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю.
У змаганнях дівчат першокурсниця ЛУФК Зінаїда Батрак посіла ІІ місце, Валерія Пермикіна (11кл.) – на 6 позиції, Роксолана Іщук – дев’ята. У командних змаганнях команда УФК виборола бронзові нагороди.
Серед хлопців першокурсник Юрій Федечко – третій, його однокурсник Максим Макогон – четвертий, одинадцятикласник Юрій Ткачук – шостий. Командою хлопці – чемпіони!
У юніорській віковій групі Павло Зведенюк (ІІІк.) посів 10м., Олег Михайлюк (Ік.) – 15ий, однокурсник П.Зведенюка Михайло Виздрик – 19ий. Командою хлопці – четверті. В змаганнях дівчат-юніорок Христина Ковальова (ІІІк.) – на 6 місці.

Розіграні ліцензії на ЮОІ у сучасному п’ятиборстві

В Будапешті (Угорщина) завершився Європейський кваліфікаційний турнір з сучасного п’ятиборства на участь у І літніх юнацьких Олімпійських іграх – 2010р. у м.Сінгапурі, у якому взяли участь і 2 вихованців відділення сучасного п’ятиборства ЛУФК Зінаїда Батрак та Максим Макогін (обидвоє першокурсники).

Олімпійський відбір на ЮОІ з сучасного пятиборства

Відбір на І юнацькі Олімпійські ігри 2010р. з сучасного п’ятиборства для європейських атлетів відбудеться 1-5 жовтня 2010р. в м.Будапешті (Угорщина) під час Європейського кваліфікаційного турніру. У змаганнях беруть участь спортсмени 1992-1993р.р.н. На ЮОІ кваліфікуються спортсмени, які посядуть 1-3 місця серед хлопців і дівчат. Решта 7 атлетів кожної статі будуть відбиратися на чемпіонат світу 2010р. Кандидатом на участь в ЮОІ від училища є студентка І курсу Зінаїда Батрак.

П’ятиборці ЛУФК на чемпіонаті світу серед юніорів (кат.«А»)

На чемпіонаті світу з сучасного п’ятиборства серед юніорів (кат.«А»), який відбувся у м.Каїрі (Єгипет) в період з 22 до 27 липня 2009р., студент І курсу ЛУФК Максим Макогін посів 56 місце, набравши 4040 оч. Його однокурсниця Зінаїда Батрак стала 45-ою в змаганнях серед дівчат зі сумою 3588 оч. У командних змаганнях серед хлопців українці посіли 8 місце, дівчата – на 11-ому, в естафеті українки – дев’яті.

П’ятиборець ЛУФК Павло Зведенюк – дев'ятий у світі у складі естафетної команди

12 липня 2009р. у м. Каошинг (Тайвань) фінішував молодіжний чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства. У останньому виді програми - чоловічій естафеті українці посіли 9 місце. У складі національної команди виступив і студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Зведенюк.

Результати виступу вихованців відділення сучасного п’ятиборства ЛУФК на чемпіонатах Європи та світу

У м.Абрантес (Португалія) в період з 1 до 5 липня 2009р. пройшов чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед юнаків (кат. «В»), в якому взяв участь одинадцятикласник Львівського училища фізичної культури Юрій Ткачук. У особистій першості у триборстві Юрій набрав 4556 очків і посів 26 місце. У змішаній естафеті (хлопці, дівчата) Юрій виступав разом з болгаркою Беатрисою Гончевою. Інтернаціональний українсько-болгарський дует посів 9 місце.

А у м.Каощинт (Тайвань), де проходить чемпіонат світу серед юніорів (6-12 липня), змагається третьокурсник відділення сучасного п’ятиборства Павло Зведенюк. У особистій першості Павло набрав 5564 очки і посів 30 місце. У командних змаганнях українська команда у складі Павла Зведенюка, Артема Дехтерьова та Олександра Паніна на 11 місці.

П’ятиборці ЛУФК вибороли право змагатись на молодіжному чемпіонаті світу!

У м.Києві в період з 9 до 12 червня 2009 р. пройшов чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юніорів. Студент 2 курсу ЛУФК Павло Зведенюк посів 4 місце в особистій першості і увійшов до складу молодіжної збірної команди України, яка буде готуватись до участі у чемпіонаті світу серед юніорів. Кандидатом до збірної є і одинадцятикласниця училища Зінаїда Батрак, яка також була четвертою у змаганнях серед дівчат. У командних змаганнях чоловіча та жіноча команди УФК – на 4 місці.

Результати виступу відділення сучасного п’ятиборства на V літніх юнацьких спортивних іграх України