50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Найкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів


             Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж спорту» (колишнє училище фізичної культури), в рік свого 50-річного ювілею, оголошує прийом на навчання та удосконалення спортивної майстерності спортивно обдарованих учнів 7-11 класів та випускників середньої школи для здобуття освіти на рівні молодшого фахового бакалавра за спеціальністю 017 «Фізична культура та спорт».
В коледжі функціонують відділення з таких олімпійських видів спорту: 
          бокс
          веслування на байдарках і каное
          вільна боротьба
          велосипедний спорт
          водне поло (юнаки)
          гандбол (дівчата)
          кульова стрільба
          легка атлетика
          санний спорт
          стрільба з лука
          сучасне п’ятиборство
          фехтування
          футбол. 
Вихованці Львівського коледжу складають основу для провідних ігрових команд Львівщини: гандбольного клубу «Галичанка», футбольного клубу «Карпати» та ватерпольного клубу «Динамо-Львів». На базі коледжу ефективно діють Академія футболу ФК «Карпати» та Академія боксу Андрія Котельника.
Підготовку спортсменів здійснюють досвідчені тренери, серед яких 23 заслужені тренери України, 3 майстрів спорту України міжнародного класу, 17 майстрів спорту України.
Гордістю світового масштабу є випускники училища – чемпіони та призери Олімпійських Ігор: Яна Шемякіна (фехтування); Андрій Котельник (бокс); Ірина Мерлені, Марія Стадник, Василь Федоришин (вільна боротьба); Дмитро Грачов (стрільба з лука); Тарас Міщук (веслування); Вадим Тищенко, Володимир Татарчук (футбол), Віктор Берендюга, Микола Смірнов (водне поло), Богдан Макуц (спортивна гімнастика), Христина Стуй (легка атлетика); чимала когорта чемпіонів світу та Європи, зірок українського та міжнародного спорту.
За підсумками національного рейтингу останніх років Львівський коледж спорту є найкращим закладом серед усіх споріднених спеціалізованих навчальних закладів України такого типу.
З детальнішою інформацією про вступну кампанію-2021 можна ознайомитися на інтернет-сторінці коледжу www.ufk.lviv.ua у розділі "Абітурієнтам" за покликом http://www.ufk.lviv.ua/ua-admission-sub-pravyla_pryiomu.html.
Деталі за телефоном: 238-27-92
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Переможці і призери першості коледжу з легкоатлетичного кросу З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Вихованець спортколеджу Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у олімпійському липніП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту їдуть на олімпіаду в ТокіоСвято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спортуУ дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсівКаріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорокНайкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів6 травня - День Львівського коледжу спортуСоломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуЮлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 роціАндрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плаванняКаріна Сидорак - бронзова призерка міжнародних змагань "Кубок Софії-2021" з художньої гімнастики