48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : На юнацьких іграх боксери без медалей


У м.Енергодарі (Запорізька обл.) 11-17 квітня 2011р. пройшли фінальні змагання VІ літніх юнацьких спортивних ігор з боксу.
Команда Львівської обл. набрала 103 очки і посіла 7 загальнокомандне місце. Єдину медаль для Львівщини виборов Валентин Шутов, який посів ІІІ місце у вазі до 57кг.
Учні ЛУФК Микола Корженець (9кл.), Ігор Іванух та Олександр Бунга (10кл.) в табелі про ранги на 5 сходинці у вагових категоріях до 48, 52, 63кг відповідно.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс

Бокс

Андрій Тишковець – переможець всеукраїнського турніру пам’яті Олександра АсауленкаАндрій Тишковець – бронзовий призер традиційного меморіалу Іштвана БочкаяАндрій Тишковець: «На олімпіаду – 2024 хочеться обов’язково поїхати»Олег Кіраль – срібний призер турніру «За золоту рукавицю Вісли»Олександра Харитонюк – срібна призерка чемпіонату України з боксуНазарій Куротчин – вчетверте поспіль чемпіон України з боксуОлександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксуЮрій Возний – переможець турніру пам’яті Павла ПоповичаАндрій Тишковець – переможець міжнародного турніру пам’яті Миколи МангераБоксери ЛУФК перемогли на відкритому турнірі у РівномуНа турнірі у Черкасах Сидоренко здолав КуротчинаПавло Лукеча – переможець зонального чемпіонату України з боксуНа турнірі у Луцьку Добровольський підтримав Сидоренка і Кулю