49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : Склад навчально-тренувальних груп


 
 
Навчально – тренувальна група № 1
1.     
Строєнко Юрій
2004
11
КМС
 
2.     
Васільєв Маркіян
2004
11
КМС
 
3.     
Добровольська Анна
2003
11
КМС
за індивід. планом
4.     
Борис Владислав
2004
11
КМС
 
5.     
Лукеча Павло
2004
11
КМС
за індивід. планом
6.     
Мілова Вікторія
2004
11
КМС
за індивід. планом
 
Навчально – тренувальна група № 2
1.     
Гула Роман
2005
10
КМС
 
2.     
Харківець Валентин
2005
10
І
 
3.     
Зензелюк Яна
2005
10
КМС
 
4.     
Негребов Максим
2005
10
І
 
5.     
Габінет Марія
2006
9
КМС
 
6.     
Вітик Олег
2006
9
КМС
 
7.     
Марко Нікіта
2006
9
І юн.
 
8.     
Ланьо Василь
2006
8
І юн.
 
 
Навчально – тренувальна група № 3
1.     
Василенко Михайло
2004
11
І юн.
 
2.     
Вільшанецький Олександр
2005
10
І юн.
 
3.     
Булига Денис
2005
10
І юн.
 
4.     
Витвицький Влад
2005
10
І юн.
 
5.     
Завадський Іван
2005
10
І юн.
 
6.     
Звір Володимир
2005
9
ІІ юн.
 
7.     
Гордейчук Владислав
2005
9
І юн.
 
8.     
Фонтаний Артем
2006
9
І юн.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Бокс

Бокс

Іван Завадський - бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед юніорівЯна Зензелюк – срібна призерка чемпіонату України з боксу серед дівчат-юніорокАндрій Тишковець та Назарій Куротчин - бронзові призери Кубка України з боксуЛукеча, Харківець і Негребов – переможці відкритого турніру з боксу на призи ЗТУ А.ЧумаковаТишковець, Куля і Кравець на подіумі всеукраїнського турніру у Кривому РозіВатерполісти ЛУФК – бронзові призери відкритої першості СДЮШОР м.МінськаДмитро Куля та Олександр Кравець – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з боксуАнна Добровольська – срібна призерка молодіжного жіночого чемпіонату України з боксуІван Завадський - бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед юніорівАнна Добровольська – переможниця міжнародного турніру пам’яті Миколи СолопчукаУчні ЛУФК Харківець, Негребов і Гордейчук на подіумі «Кубка Луцька з боксу»Андрій Тишковець – переможець міжнародного турніру «Кубок Львова з боксу»Богдан Федорчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату України з боксуНазар Куротчин і Андрій Тишковець – бронзові призери чемпіонату України з боксуАндрій Тишковець і Роберт Мартон – срібні призери меморіалу Трестіна з боксу