47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : ТренериЛеус Олег Іванович - старший вчитель відділення боксу, 22 роки 11 міс. педстажу, «спеціаліст вищої категорії».

Шевадзуцький Зорян Степанович
- вчитель боксу, 30 років 2 міс. педстажу, «спеціаліст першої категорії», майстер спорту.

Джуман Роман Зіновійович - вчитель боксу, 11 років 7 міс. педстажу, «спеціаліст другої категорії», майстер спорту міжнародного класу. 


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс

Бокс

Павло Лукеча – переможець зонального чемпіонату України з боксуНа турнірі у Луцьку Добровольський підтримав Сидоренка і КулюКуротчин і Тишковець – чемпіони України з боксуБрати Микитюки між собою не боксуютьТишковець і Сидоренко зустрілись на кропивницькому рингуОлександра Харитонюк - чемпіонка України з боксуНазар Куротчин вирушає на чемпіонат світуЮрій Возний – срібний медаліст юніорського чемпіонату України з боксуМартон і Тишковець серед призерів меморіалу Семена ТрестінаДмитро Куля - бронзовий призер турніру пам’яті Євгена КужельногоБрати Микитюки першенствували на "Чорних діамантах"Назар Куротчин боксуватиме на чемпіонаті Європи у ХарковіТишковець і Сидоренко на турнірі у Кропивницькому у фіналі не зустрілисьОлександр Кравець – чемпіон України з боксу серед молодіНазар Куротчин – переможець меморіалу Мангера