48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : Російський реп «українських отаманів» не надихає


Новосформована боксерська команда «Українські отамани» зазнала другої невдачі поспіль у Всесвітній серії боксу. Слідом за домашньою поразкою від «Богатирів з Астани» (Казахстан) 2:3 українці з таким же рахунком 23 листопада 2012р. поступилися у Ганновері «Німецьким орлам» і після 2х турів посідають передостанню п’яту сходинку у групі «В».
Мабуть, та ідейна закваска, на якій створена команда, наших боксерів не надихає. Там немає нічого українського і козацького. Російський логотип, російський реп-гімн, під який виводять боксерів на ринг, російська мова у послуговуванні (навіть львівського тренера Романа Семенишина), та й тлумачення слова «отаман» в українській і російській мові різняться.
Нагадаємо, що у складі команди виступає вихованець відділення боксу Львівського училища фізичної культури Іван Ільницький (вип. 2010р.). У першому матчі Іван поступився своєму казахському візаві Мірасу Жакупову 0:3 (45:50, 45:50, 46:49).
У зустрічів Ганновері Ільницький участі не брав.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Бокс

Бокс

Андрій Тишковець і Роберт Мартон – срібні призери меморіалу Трестіна з боксуБоксери ЛУФК відзначились на міжнародному турнірі у ЧернівцяхУ Львові боксували за право навчатися в Академії ім.Андрія КотельникаКуротчин їде до ГрузіїАкадемія боксу ім. А. Котельника і ЛУФК запрошують юних боксерів на переглядОлег Довгун і Любомир Пінчук утверджуються в професіональному боксі в СШААндрій Тишковець – переможець всеукраїнського турніру пам’яті Олександра АсауленкаАндрій Тишковець – бронзовий призер традиційного меморіалу Іштвана БочкаяАндрій Тишковець: «На олімпіаду – 2024 хочеться обов’язково поїхати»Олег Кіраль – срібний призер турніру «За золоту рукавицю Вісли»Олександра Харитонюк – срібна призерка чемпіонату України з боксуНазарій Куротчин – вчетверте поспіль чемпіон України з боксуОлександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксу