47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : Успішний виступ боксерів УФК на Літніх спортивних іграх України


З 23 по 29 червня 2008 року в м. Кіровоград відбулася ІІІ Літні Спортивні Ігри школярів України з боксу серед учнів 1992-93 р.н.
 
У змаганнях прийняло участь 25 команд, а це близько 250 учасників з усіх областей України. У складі збірної команди Львівської області участь взяли 10 боксерів, серед них 6 представники Львівського державного училища фізичної культури.
 
Учні ЛДУФК виступили досить вдало:
Кміть Антон (46 кг) посів 1 місце;
Антіпов Ярослав (48 кг) - 2 місце;
Веселов Олег (50 кг) - 3 місце;
Бандрівський Олег (66 кг) - 3 місце;
Ліщук Роман (60 кг) - 3 місце (виступав за збірну команду Рівненської області).
 
Усі названі боксери виконали норматив кандидата у майстри спорту України.
 
Збірна команда Львівської області посіла 5 місце серед команд областей України, а коианда УФК 2 місце серед споріднених спортивних закладів, пропустивши вперед лише Вище Броварське училище фізичної культури.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс

Бокс

Олександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксуЮрій Возний – переможець турніру пам’яті Павла ПоповичаАндрій Тишковець – переможець міжнародного турніру пам’яті Миколи МангераБоксери ЛУФК перемогли на відкритому турнірі у РівномуНа турнірі у Черкасах Сидоренко здолав КуротчинаПавло Лукеча – переможець зонального чемпіонату України з боксуНа турнірі у Луцьку Добровольський підтримав Сидоренка і КулюКуротчин і Тишковець – чемпіони України з боксуБрати Микитюки між собою не боксуютьТишковець і Сидоренко зустрілись на кропивницькому рингуОлександра Харитонюк - чемпіонка України з боксуНазар Куротчин вирушає на чемпіонат світуЮрій Возний – срібний медаліст юніорського чемпіонату України з боксу