48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : Успішний виступ боксерів УФК на Літніх спортивних іграх України


З 23 по 29 червня 2008 року в м. Кіровоград відбулася ІІІ Літні Спортивні Ігри школярів України з боксу серед учнів 1992-93 р.н.
 
У змаганнях прийняло участь 25 команд, а це близько 250 учасників з усіх областей України. У складі збірної команди Львівської області участь взяли 10 боксерів, серед них 6 представники Львівського державного училища фізичної культури.
 
Учні ЛДУФК виступили досить вдало:
Кміть Антон (46 кг) посів 1 місце;
Антіпов Ярослав (48 кг) - 2 місце;
Веселов Олег (50 кг) - 3 місце;
Бандрівський Олег (66 кг) - 3 місце;
Ліщук Роман (60 кг) - 3 місце (виступав за збірну команду Рівненської області).
 
Усі названі боксери виконали норматив кандидата у майстри спорту України.
 
Збірна команда Львівської області посіла 5 місце серед команд областей України, а коианда УФК 2 місце серед споріднених спортивних закладів, пропустивши вперед лише Вище Броварське училище фізичної культури.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Бокс

Бокс

Андрій Тишковець і Роберт Мартон – срібні призери меморіалу Трестіна з боксуБоксери ЛУФК відзначились на міжнародному турнірі у ЧернівцяхУ Львові боксували за право навчатися в Академії ім.Андрія КотельникаКуротчин їде до ГрузіїАкадемія боксу ім. А. Котельника і ЛУФК запрошують юних боксерів на переглядОлег Довгун і Любомир Пінчук утверджуються в професіональному боксі в СШААндрій Тишковець – переможець всеукраїнського турніру пам’яті Олександра АсауленкаАндрій Тишковець – бронзовий призер традиційного меморіалу Іштвана БочкаяАндрій Тишковець: «На олімпіаду – 2024 хочеться обов’язково поїхати»Олег Кіраль – срібний призер турніру «За золоту рукавицю Вісли»Олександра Харитонюк – срібна призерка чемпіонату України з боксуНазарій Куротчин – вчетверте поспіль чемпіон України з боксуОлександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксу