47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : Боксери ЛУФК тріумфували у Польщі


4 золоті, 3 срібні медалі та красень – Кубок Маршалка Шльонського воєводства привезли з м.Руда Шльонська, що у Польщі, вихованці відділення боксу Львівського училища фізичної культури. З 17 до 20 грудня 2009р. у цьому шахтарському містечку проходив вже ХVІІ Міжнародний турнір з боксу ім.Францішка Кіка. Цьогоріч на турнірі у трьох вікових групах (юнаки, юніори, молодь) змагалися спортсмени з Росії, Чехії, України та Польщі.
 
Серед наймолодших рівних не було дев’ятикласнику училища Олександру Бунзі, який переміг у ваговій категорії до 56кг. Це вже другий поспіль успіх Саші. Нещодавно він переміг на Всеукраїнському юнацькому турнірі у Рівному.
 
Серед юніорів відзначились Гарасимович Ростислав (в/к до 60кг), Негребінчик Назар (66кг), які посіли перші місця та Тимчишин Ігор (54кг), Давидов Василь (52кг), Негребінчик Тарас (63кг), які стали другими.
 
Другокурсник училища Василь Карташов переміг у молодіжній віковій групі у ваговій категорії до 75кг.
Команда ЛУФК посіла ІІ місце, поступившись лише господарям, які взяли кількістю.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс

Бокс

Олександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксуЮрій Возний – переможець турніру пам’яті Павла ПоповичаАндрій Тишковець – переможець міжнародного турніру пам’яті Миколи МангераБоксери ЛУФК перемогли на відкритому турнірі у РівномуНа турнірі у Черкасах Сидоренко здолав КуротчинаПавло Лукеча – переможець зонального чемпіонату України з боксуНа турнірі у Луцьку Добровольський підтримав Сидоренка і КулюКуротчин і Тишковець – чемпіони України з боксуБрати Микитюки між собою не боксуютьТишковець і Сидоренко зустрілись на кропивницькому рингуОлександра Харитонюк - чемпіонка України з боксуНазар Куротчин вирушає на чемпіонат світуЮрій Возний – срібний медаліст юніорського чемпіонату України з боксу