48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : Іван Ільницький у складі «Українських отаманів»


Іван ІльницькийФедерація боксу України оголосила склад «Українських отаманів» для участі у ІV сезоні напівпрофесійної Всесвітньої серії боксу (WSB).
У складі української команди буде виступати і вихованець Львівського училища фізичної культури Іван Ільницький (вип. 2010р.).
«Українські отамани» стартують у Києві 16 листопада матчем з «Американськими нокаутерами». Бої відбудуться у столичному Палаці спорту, починаючи з 19год. Телетрансляція зустрічі запланована на каналі 2+2.
За результатами жеребкування, що проходило у Лозанні влітку цього року, «Українські отамани» потрапили до групи «А». Окрім американської команди суперниками українців у групі будуть «Німецькі Орли», «Італійський грім», «Аргентинські кондори» та «Алжирські пустельні яструби». На груповому етапі команди зустрічаються за принципом «кожен з кожним» вдома і в гостях.
 
Календар зустрічей української команди (І коло):
- 16 листопада - «Американські нокаутери» (вдома)
- 23 листопада - «Німецькі Орли» (в гостях)
- 7 грудня - «Аргентинські кондори» (вдома)
- 14 грудня - «Італійський грім» (вдома)
- 11 січня - «Алжирські пустельні яструби» (в гостях)

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс

Бокс

Андрій Тишковець – бронзовий призер традиційного меморіалу Іштвана БочкаяАндрій Тишковець: «На олімпіаду – 2024 хочеться обов’язково поїхати»Олег Кіраль – срібний призер турніру «За золоту рукавицю Вісли»Олександра Харитонюк – срібна призерка чемпіонату України з боксуНазарій Куротчин – вчетверте поспіль чемпіон України з боксуОлександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксуЮрій Возний – переможець турніру пам’яті Павла ПоповичаАндрій Тишковець – переможець міжнародного турніру пам’яті Миколи МангераБоксери ЛУФК перемогли на відкритому турнірі у РівномуНа турнірі у Черкасах Сидоренко здолав КуротчинаПавло Лукеча – переможець зонального чемпіонату України з боксуНа турнірі у Луцьку Добровольський підтримав Сидоренка і КулюКуротчин і Тишковець – чемпіони України з боксу