47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : На турнірі Котельника перемогли Кошут, Сидоренко і Сапрун


У м.Львові 4-7 грудня 2013р. відбувся XІ всеукраїнський турнір з боксу на призи срібного призера XХVІІ Олімпійських ігор, екс-чемпіона світу серед боксерів-професіоналів Андрія Котельника. Одним із співорганізаторів турніру виступало і Львівське училище фізичної культури, яке у свій час закінчував Андрій Котельник.
Як і належить послідовникам слави знаменитого боксера, тон на турнірі задавали учні ЛУФК.
Переможцями турніру стали десятикласники Владислав Сидоренко (в/к до 42 кг), Артур Кошут (44 кг) та Владислав Сапрун (75 кг) (на фото). Срібні нагороди турніру вибоксували учні 8 класу Владислав Левченко (42 кг), Дмитро Куля (44 кг) та дев’ятикласники Дмитро Матящук (46 кг) і Микола Годнюк (48 кг), причому Дмитро Куля у фінальному поєдинку у рівному бою поступився Артуру Кошуту 1:2.
     Бронзова медаль змагань в активі Владислава Костенюка (9кл., 50 кг).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс

Бокс

Олександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксуЮрій Возний – переможець турніру пам’яті Павла ПоповичаАндрій Тишковець – переможець міжнародного турніру пам’яті Миколи МангераБоксери ЛУФК перемогли на відкритому турнірі у РівномуНа турнірі у Черкасах Сидоренко здолав КуротчинаПавло Лукеча – переможець зонального чемпіонату України з боксуНа турнірі у Луцьку Добровольський підтримав Сидоренка і КулюКуротчин і Тишковець – чемпіони України з боксуБрати Микитюки між собою не боксуютьТишковець і Сидоренко зустрілись на кропивницькому рингуОлександра Харитонюк - чемпіонка України з боксуНазар Куротчин вирушає на чемпіонат світуЮрій Возний – срібний медаліст юніорського чемпіонату України з боксу