47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : На турнірі сильніших боксери ЛУФК треті


У м.Львові з 16 до 20 лютого 2010р. проходив турнір сильніших боксерів України молодіжної вікової групи – змагались спортсмени 1993-1994р.р.н. Ці змагання були останнім відбором до збірної молодіжної команди України для участі у чемпіонаті світу, який у квітні відбудеться у столиці Азербайджану м.Баку. У кожній ваговій категорії змагались 8 сильніших.
            Вихованці відділення боксу Львівського училища фізичної культури Антон Кміть, Назар Куротчин і Ростислав Гарасимович не зуміли пробитись у фінали і в кінцевому результаті посіли ІІІ місця у своїх вагових категоріях. Найближчим до успіху на турнірі був одинадцятикласник ЛУФК Ростислав Гарасимович, який у півфіналі у рівному бою поступився іншому львів'янину Михайлу Бухенку – майбутньому переможцю у ваговій категорії до 60кг. Один з претендентів на місце у збірній у в/к до 48кг десятикласник Назар Куротчин поступився Вадиму Єрохіну з Севастополя, а Андрій Кміть програв чемпіону у вазі до 51кг Івану Страшному з Чернівців.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс

Бокс

Олександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксуЮрій Возний – переможець турніру пам’яті Павла ПоповичаАндрій Тишковець – переможець міжнародного турніру пам’яті Миколи МангераБоксери ЛУФК перемогли на відкритому турнірі у РівномуНа турнірі у Черкасах Сидоренко здолав КуротчинаПавло Лукеча – переможець зонального чемпіонату України з боксуНа турнірі у Луцьку Добровольський підтримав Сидоренка і КулюКуротчин і Тишковець – чемпіони України з боксуБрати Микитюки між собою не боксуютьТишковець і Сидоренко зустрілись на кропивницькому рингуОлександра Харитонюк - чемпіонка України з боксуНазар Куротчин вирушає на чемпіонат світуЮрій Возний – срібний медаліст юніорського чемпіонату України з боксу