Бокс : Кубок Карпат покорився Олександру Кравцю

У м.Моршині впродовж 9-13 вересня 2014р. відбувся турнір сильніших боксерів-юніорів України «Кубок Карпат».
У ваговій категорії до 60 кг переможцем турніру став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Олександр Кравець (на фото). На шляху до Кубку Олександр здолав вінничанина Івана Козера, донеччанина Владислава Карпачова та у фіналі Володимира Музальова з Коломиї.
     Дмитро Куля (9кл.) та Артур Кошут (11 кл.) посіли ІІІ місця у вазі до 50 та 46 кг відповідно.

Бокс

Бокс

Роберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксуЮрій Возний – переможець турніру пам’яті Павла ПоповичаАндрій Тишковець – переможець міжнародного турніру пам’яті Миколи МангераБоксери ЛУФК перемогли на відкритому турнірі у РівномуНа турнірі у Черкасах Сидоренко здолав КуротчинаПавло Лукеча – переможець зонального чемпіонату України з боксуНа турнірі у Луцьку Добровольський підтримав Сидоренка і КулюКуротчин і Тишковець – чемпіони України з боксуБрати Микитюки між собою не боксуютьТишковець і Сидоренко зустрілись на кропивницькому рингуОлександра Харитонюк - чемпіонка України з боксуНазар Куротчин вирушає на чемпіонат світуЮрій Возний – срібний медаліст юніорського чемпіонату України з боксуМартон і Тишковець серед призерів меморіалу Семена Трестіна