48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : Іван Ільницький: «Пишу дисертацію, пов’язану з боксом»


      Колишній боксер "Українських Отаманів", вихованець Львівського училища фізичної культури Іван Ільницький (на фото) ексклюзивно для 24 boxing розповів, чому вирішив зав’язати з боксом.
Багато хто з твоїх колег покинули "Отаманів" і перейшли в профі або АРВ. Які плани на майбутнє у тебе?
- Я вже зав'язав з виступами і подався в науку.
Тобто, ти вирішив взагалі покинути бокс?
         - Звісно, що з боксом я не розлучусь ніколи. Нині пишу дисертацію пов'язану з боксом. Вчуся в аспірантурі вже другий рік. Цей рік, і ще один, і дай Бог, буду кандидатом наук з фізичного виховання. Я планую залишитися в універі. Тренувати і викладати бокс.
           До "Отаманів" повертатися не хочеш? Не жалкуватимеш, що залишив бокс?
- Ні. Бажання боксувати вже взагалі немає. Подобається бути в науці.
А на якому етапі твоя дисертація?
- Написано перший розділ з п’яти, згідно індивідуального плану. Крім цього є наукові статті та участь в наукових конференціях. Попереду ще багато роботи.
Як відреагували твої друзі і колеги на твоє рішення?
- Та всі казали, що бажання з’явиться. Трошки відпочину від боксу і повернусь. Ага, нічого подібного! Прийшов на тренування, став в пари і зрозумів, що я добре зробив. Дружина підтримала. Вона мене завжди підтримує у всьому.
Ти викладаєш у соцмережі фотографії з військовослужбовцями. Це боксери? Багато твоїх друзів зараз в зоні АТО?
- Так, то мій друг Руслан Павлик. В одному залі тренувались. Він був фіналістом чемпіонату України до 22 років. Приїжджав на 7 днів і знову поїхав туди. Ще один боксер, Вася Деркач з Червонограду був на війні півроку. Вернувся, Слава Богу, живий. Більше туди не хоче .
Дехто з твоїх колег по команді "Українські отамани" почав виступати за Росію. Як ти до цього ставишся?
- Я знаю про кого йде мова. Нажаль, спорт і політика завжди були пов'язані. А от хлопців деяких шкода, які в Криму. Емір-Асан Небиев хотів на чемпіонаті України боксувати, але... знову політика.
 
ДОВІДКА:
Іван Ільницький навчався у Львівському училищі фізкультури до 2010-го року. Після закінчення училища продовжив навчання у Львівському державному університеті фізичної культури, де навчається й досі в аспірантурі. Зараз працює в ліцеї ім. Героїв Крут тренером з боксу.
Чемпіонат України:
2010 рік - 3 місце
2011 рік - 2 місце
2012 рік - 2 місце
 
WSB (Всесвітня Серія з Боксу):
2012 рік - WSB команда "Venky's Mumbai Fighters" (Індія)
2012-2013 роки - WSB команда Українські отамани (Україна)
2013 рік - учасник XXVII Всесвітньої Універсіади (Казань).
За матеріалами: www.24boxing.com.ua
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс

Бокс

Куротчин їде до ГрузіїАкадемія боксу ім. А. Котельника і ЛУФК запрошують юних боксерів на переглядОлег Довгун і Любомир Пінчук утверджуються в професіональному боксі в СШААндрій Тишковець – переможець всеукраїнського турніру пам’яті Олександра АсауленкаАндрій Тишковець – бронзовий призер традиційного меморіалу Іштвана БочкаяАндрій Тишковець: «На олімпіаду – 2024 хочеться обов’язково поїхати»Олег Кіраль – срібний призер турніру «За золоту рукавицю Вісли»Олександра Харитонюк – срібна призерка чемпіонату України з боксуНазарій Куротчин – вчетверте поспіль чемпіон України з боксуОлександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксуЮрій Возний – переможець турніру пам’яті Павла ПоповичаАндрій Тишковець – переможець міжнародного турніру пам’яті Миколи МангераБоксери ЛУФК перемогли на відкритому турнірі у Рівному