48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : Боксери ЛУФК серед переможців турніру Котельника


     У м.Львові 1-4 грудня 2015р. відбувся ХІІІ Всеукраїнський турнір з боксу на призи екс-чемпіона світу з професіонального боксу, срібного лауреата ігор ХХVII олімпіади у м.Сіднеї, вихованця Львівського училища фізичної культури Андрія Котельника.
Поєдинки у приміщенні комплексу «Грація» ТВК «Південний» проходили у двох вікових категоріях: молодь-спортсмени 1998-1999р.р.н. та юніори 2000-2001р.р.н.
Серед молоді переможцями турніру стали студент І курсу училища Владислав Сидоренко (в/к до 52 кг), учень 11 класу Антон Антонов (91 кг) (на фото) та десятикласник Дмитро Куля (56 кг).
Серед юніорів відзначились учень 9 класу Юрій Возний (44 кг) та десятикласник Марко Панчишин (60 кг). Валентин Тиховський (9кл.) у фінальному бою поступився Панчишину і посів ІІ місце.
В урочистому відкритті турніру взяв участь і вітав учасників директор училища Степан Родак. Львівське училище фізичної культури з самих початків є одним із співорганізаторів цих традиційних змагань.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс

Бокс

Андрій Тишковець – переможець всеукраїнського турніру пам’яті Олександра АсауленкаАндрій Тишковець – бронзовий призер традиційного меморіалу Іштвана БочкаяАндрій Тишковець: «На олімпіаду – 2024 хочеться обов’язково поїхати»Олег Кіраль – срібний призер турніру «За золоту рукавицю Вісли»Олександра Харитонюк – срібна призерка чемпіонату України з боксуНазарій Куротчин – вчетверте поспіль чемпіон України з боксуОлександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксуЮрій Возний – переможець турніру пам’яті Павла ПоповичаАндрій Тишковець – переможець міжнародного турніру пам’яті Миколи МангераБоксери ЛУФК перемогли на відкритому турнірі у РівномуНа турнірі у Черкасах Сидоренко здолав КуротчинаПавло Лукеча – переможець зонального чемпіонату України з боксуНа турнірі у Луцьку Добровольський підтримав Сидоренка і Кулю