47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : Довгун і Куротчин боксуватимуть у Китаї


        
    12 березня 2016р. у м.Санья (Китай) відбудеться матч IV туру Всесвітньої серії боксу (WSB) між «Українськими отаманами» та «Китайськими драконами».
У складі української команди боксуватимуть вихованці Львівського училища фізичної культури, студент ІІІ курсу Олег Довгун та Назарій Куротчин (вип. 2014р.).
Нагадаємо, що у першій зустрічі між цими командами у Вінниці перемогли українці 5:0.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс

Бокс

Олександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксуЮрій Возний – переможець турніру пам’яті Павла ПоповичаАндрій Тишковець – переможець міжнародного турніру пам’яті Миколи МангераБоксери ЛУФК перемогли на відкритому турнірі у РівномуНа турнірі у Черкасах Сидоренко здолав КуротчинаПавло Лукеча – переможець зонального чемпіонату України з боксуНа турнірі у Луцьку Добровольський підтримав Сидоренка і КулюКуротчин і Тишковець – чемпіони України з боксуБрати Микитюки між собою не боксуютьТишковець і Сидоренко зустрілись на кропивницькому рингуОлександра Харитонюк - чемпіонка України з боксуНазар Куротчин вирушає на чемпіонат світуЮрій Возний – срібний медаліст юніорського чемпіонату України з боксу