47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : ЛУФК шукає боксерські таланти


          
       5-8 квітня 2016р. у новому спеціалізованому залі боксу СКА відбулася відкрита першість Львівського училища фізичної культури з боксу серед юнаків 2002-2003р.р.н. Участь у змаганнях взяли 90 юних спортсменів у складі 17-ти команд, які представляли 5 областей Західної України: Львівську, Волинську, Хмельницьку, Чернівецьку, Івано-Франківську. Кожен з учасників прагнув показати весь свій боксерський хист, щоб у подальшому мати можливість поступити в училище і продовжити свою спортивну кар’єру під керівництвом досвідчених тренерів Олега Леуса, Зоряна Шевадзуцького та Романа Джумана. Переможців визначали у 14-ти вагових категоріях.
Почесними гостями змагань були випускники училища, чемпіонка світу та Європи серед юніорів та бронзова призерка чемпіонату світу серед молоді Вікторія Герасимович (дів. прізвище Вірт), боксер «Українських отаманів» Назар Куротчин та заступник директора училища з навчально-методичної роботи Мар'яна Дмитрів.
 
Переможці змагань відкритої першості училища з боксу:

в/к до 35,5кг
Добровольський Дмитро (ЛУФК), Мота Денис (м.Львів)

в/к до 37кг
Ямнюк Дмитро (м.Львів)

в/к до 38,5кг
Звада Артем (м.Нетішин), Пурій Дмитро (м.Дрогобич)

в/к до 40кг
Коверзнев Павло (м.Нетішин), Бойко Віктор (м.Кам'янець-Подільський)

в/к до 41,5кг
Дегопик Євген (м.Львів)

в/к до 43кг
Гульт Назар (м.Луцьк)

в/к до 46кг
Ях Віталій (м.Дрогобич)

в/к до 48кг
Чорний Василь (м.Луцьк), Яциків Богдан (м.Львів)

в/к до 50кг
Яцик Дмитро (м.Львів), Крештанович Микита (м.Чернівці)

в/к до 54кг
Панасюк Микита

в/к до 59кг
Николайчук Віталій (м.Чернівці), Лобський Дмитро (м.Дрогобич)

в/к до 65кг
Захарян Ігор (м.Дрогобич)

в/к до 76кг
Сівко Георгій (м.Олександрія)

в/к до +76кг
Кочарян Ашот (м.Снятин)
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс

Бокс

Олександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксуЮрій Возний – переможець турніру пам’яті Павла ПоповичаАндрій Тишковець – переможець міжнародного турніру пам’яті Миколи МангераБоксери ЛУФК перемогли на відкритому турнірі у РівномуНа турнірі у Черкасах Сидоренко здолав КуротчинаПавло Лукеча – переможець зонального чемпіонату України з боксуНа турнірі у Луцьку Добровольський підтримав Сидоренка і КулюКуротчин і Тишковець – чемпіони України з боксуБрати Микитюки між собою не боксуютьТишковець і Сидоренко зустрілись на кропивницькому рингуОлександра Харитонюк - чемпіонка України з боксуНазар Куротчин вирушає на чемпіонат світуЮрій Возний – срібний медаліст юніорського чемпіонату України з боксу