47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : Іван Ільницький – майстер спорту міжнародного класу


Іван Ільницький та Андрій КотельникУ м.Херсоні 11-17 травня 2010р. пройшов 5 міжнародний турнір з боксу класу „А” пам’яті Миколи Мантера. В змаганнях взяли участь боксери з 8 країн світу.
У ваговій категорії до 57кг переможцем турніру став студент ІІІ курсу ЛУФК Іван Ільницький. У фіналі Іван переміг херсонця Івана Іщенка 3:2.
Перемога у турнірі дозволила Івану виконати норматив майстра спорту міжнародного класу, з чим його і вітаємо.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс

Бокс

Олександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксуЮрій Возний – переможець турніру пам’яті Павла ПоповичаАндрій Тишковець – переможець міжнародного турніру пам’яті Миколи МангераБоксери ЛУФК перемогли на відкритому турнірі у РівномуНа турнірі у Черкасах Сидоренко здолав КуротчинаПавло Лукеча – переможець зонального чемпіонату України з боксуНа турнірі у Луцьку Добровольський підтримав Сидоренка і КулюКуротчин і Тишковець – чемпіони України з боксуБрати Микитюки між собою не боксуютьТишковець і Сидоренко зустрілись на кропивницькому рингуОлександра Харитонюк - чемпіонка України з боксуНазар Куротчин вирушає на чемпіонат світуЮрій Возний – срібний медаліст юніорського чемпіонату України з боксу