Бокс : Ватерполісти ЛУФК – бронзові призери відкритої першості СДЮШОР м.Мінська

Ватерпольна команда Львівського училища фізичної культури стала бронзовим призером міжнародного турніру «Відкрита першість СДЮШОР м.Мінська» серед юнаків віком до 17 років, який 16-19 січня 2020р. відбувся у столиці Білорусі.
По ходу турніру львів’яни перемогли команди м.м.Вітебська 13:8, Вільнюса 17:7, Мінська-2004 9:3 та мінімально поступилися центром ватерпольної підготовки Бреста 9:11 і Мінська 12:13.
- 0

Владислав Железнов - чемпіон України з боксу серед юніорів!Студентка І курсу - чемпіонка міжнародного турніру з боксу серед молоді “Drakula Open”!Випускники відділення боксу – срібні призери міжнародного турніру класу «А» серед еліти Едуард Гусєв відзначився у Всеукраїнському молодіжному турнірі з боксуЖелезнов Владислав – чемпіон та найкращий боксер всеукраїнського турніру!Іван Завадський – срібний призер чемпіонату України з боксу серед еліти на призи Андрія КотельникаПершокурсниця Ольга Пилипчук – переможниця молодіжного Чемпіонату України з боксу Добровольська Анна та Завадський Іван – чемпіони області серед спортсменів віком до 22 роківУчні та студенти коледжу домінували в молодіжному чемпіонаті Львівської області з боксуОля Пилипчук – переможниця матчевої зустрічі зі спортсменами з ПольщіОлександр Ковач та Владислав Желєзнов – переможці юніорського чемпіонату України з боксуБоксери коледжу – серед кращих на юніорському чемпіонаті Львівської області-2023 Іван Завадський став переможцем Кубка УкраїниВладислав Железнов - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боксуДіана Дудин та Владислав Железнов змагатимуться на чемпіонаті Європи з боксу