49 років1971 - 2020

Бокс : Ватерполісти ЛУФК – бронзові призери відкритої першості СДЮШОР м.Мінська

Ватерпольна команда Львівського училища фізичної культури стала бронзовим призером міжнародного турніру «Відкрита першість СДЮШОР м.Мінська» серед юнаків віком до 17 років, який 16-19 січня 2020р. відбувся у столиці Білорусі.
По ходу турніру львів’яни перемогли команди м.м.Вітебська 13:8, Вільнюса 17:7, Мінська-2004 9:3 та мінімально поступилися центром ватерпольної підготовки Бреста 9:11 і Мінська 12:13.

Бокс

Тишковець, Куля і Кравець на подіумі всеукраїнського турніру у Кривому РозіВатерполісти ЛУФК – бронзові призери відкритої першості СДЮШОР м.МінськаДмитро Куля та Олександр Кравець – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з боксуАнна Добровольська – срібна призерка молодіжного жіночого чемпіонату України з боксуАнна Добровольська – переможниця міжнародного турніру пам’яті Миколи СолопчукаУчні ЛУФК Харківець, Негребов і Гордейчук на подіумі «Кубка Луцька з боксу»Андрій Тишковець – переможець міжнародного турніру «Кубок Львова з боксу»Богдан Федорчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату України з боксуНазар Куротчин і Андрій Тишковець – бронзові призери чемпіонату України з боксуАндрій Тишковець і Роберт Мартон – срібні призери меморіалу Трестіна з боксуБоксери ЛУФК відзначились на міжнародному турнірі у ЧернівцяхУ Львові боксували за право навчатися в Академії ім.Андрія КотельникаКуротчин їде до ГрузіїАкадемія боксу ім. А. Котельника і ЛУФК запрошують юних боксерів на переглядОлег Довгун і Любомир Пінчук утверджуються в професіональному боксі в США