47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Бондарук у Сіднеї п’ятий


Бондарук Роман5 місце у вправі МП-8 (стрільба із швидкострільного пістолета на 25м) на етапі Кубка світу у Австралії (м.Сідней. 21 березня – 1 квітня 2011р.) посів вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Бондарук (вип. 1992р.).
Поміж українців на етапі відзначились рівненчанин Олег Омельчук, який посів ІІ місце у вправі ПП-3 та черкащанка Олена Костевич, яка здобула «бронзу» у ПП-2. Нагородою обидвом є і ліцензія на участь в Іграх Лондонської олімпіади – 2012.
Технічні результати змагань:
Вправа МП-8
1.       М.Подгразки (Чехія) – 583оч. (фінальна серія - 33)
2.       В.Калюжний (Росія) – 588оч. (31)
3.       Р.Шуман (Німеччина) – 584оч. (24)
4.       Х.Хов (Китай) – 583оч. (19)
5.       Р.Бондарук (Україна) – 583оч. (15)
Джерело: www.shooting-ua.com
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби