49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Історія відділення


Стрільба кульова
 
Відділення працює з дня заснування спортінтернату. Головною метою була підготовка кандидатів до збірної команди України для участі у Всесоюзних спартакіадах школярів. Перший набір учнів був проведений з числа спортсменів-кандидатів до збірної команди України з усіх ДЮСШ республіки. Були запрошені кращі тренери: В.Сікорський, М.Голубов, Е.Соловйов. Навчально-тренувальні заняття з вихованцями проводились у стрілецькому тирі СТ "Динамо", а з 1976р. – на стрілецькій базі СКА, одній з кращих в Європі. Відділення кульової стрільби завжди було і залишається в авангарді спортивної роботи закладу. Керівником відділення протягом довгого часу був В.Сікорський, відзначений у 1972 званням Заслуженого тренера України, а у 1989 р. йому було присвоєно високе звання "Заслужений працівник фізичної культури України". Вчителю-тренеру М. Голубову присвоєне звання Заслуженого тренера України.
 
На відділенні підготовлено чемпіона світу М.Іванчука, шестиразового чемпіона Європи О.Лисенка (1977-79рр.), дворазового чемпіона Європи В.Мацюкевича (1978-79рр.), триразового чемпіона Європи М.Репічева (1981-89рр.), чемпіонів і призерів Європи В.Іваненка, В.Іванчука. Призерами Європейських першостей серед юніорів були Ф. Сидоров, Г. Андрійчин.
 
Сьогодні на відділенні плідно працюють викладачі:
 
В.Моклович, Т. Малхасян, В. Юрченко, В.Коростильова, керівник відділення Р.Коневич. Серед їх вихованців є чимало переможців і призерів першостей та чемпіонатів України, І спортивних ігор школярів України, та III юнацьких спортивних ігор України. Серед них – Ю. Коростильова, Я. Король, А. Чмарін, О. Долгая, А.Крушельницький, Ю.Кліщ, Ю.Заярна, С. Журба, К. Золенко, Т. Борисюк та інші. Вихованці відділення О.Дронов, О.Долгая, К.Золенко, Ю.Коростильова неодноразово гідно представляли Україну на європейському рівні, встановлювали рекорди України і Європи.
 
Кращі спортсмени відділення:
 
М.Ігнатюк - ЗМС, учасник Олімпійських ігор у Барселоні, 6м., в Атланті - 9м., чемпіон світу і Європи, неодноразовий чемпіон України;
В.Іванчук - ЗМС, чемпіон України, чемпіон світу - 94;
С. Коростильов - МСМК, призер ЧЄ, чемпіон світу серед військовослужбовців;
В. Іваненко - МСМК, дворазовий чемпіон Європи у особистому і командному заліках, рекордсмен Європи, чемпіон світу серед військовослужбовців;
М. Репічев - МСМК, чемпіон СРСР і Європи;
О. Лисенко - МСМК, чемпіон та рекордсмен СРСР і Європи;
М. Мацюкевич - МС, чемпіон Європи серед молоді;
О. Дронов - МСМК, триразовий переможець ЧЄ серед молоді;
О. Долгая - МС, переможець і призер ЧЄ серед молоді, переможець першості України;
Р.Бондарук - МСМК, чемпіон України, 5-е місце на ЧЄ серед молоді.
Кращі спортсмени відділення у 2007р.:
-       Царьков Олег – тричі срібний та двічі бронзовий призер чемпіонатів України серед молоді та дорослих (МГ-9, ГП-4, ГП-6)
-       Галкін Олександр – переможець (ГП-4 ос.) і срібний призер (МГ-9 ком.) чемпіонатів України серед молоді
-       Кісельов Олександр – срібний призер чемпіонату України серед молоді (МГ-9 ком.)
-       Федорова Альона – 6-ий лауреат чемпіонату Європи з малокаліберної зброї, неодноразовий призер чемпіонатів України серед юнаків і молоді (ГП-4, МГ-5)
-       Піньковська Тетяна – багаторазовий призер чемпіонатів України серед молоді та дорослих (МГ-5, МГ-9, ГП-4)
-       Запотічний Лев – багаторазовий призер чемпіонатів України серед дорослих (ГП-11а, ГП-12)
-       Мацкевич Ігор – багаторазовий призер чемпіонатів України серед молоді та дорослих (ГП-11, ГП-11а, ГП-12)
-       Саламаха Олег – переможець і неодноразовий призер чемпіонатів України серед молоді (ГП-11а, ГП-12)
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Учні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиГілевич і Баблюк серед найсильніших молодих стрільців по рухомій мішеніВихованці ЛУФК серед переможців чемпіонату України зі стрільбиПавло Коростильов і Юрій Колесник – бронзові призери VІІ Всесвітніх ігор військовослужбовцівПавло Коростильов – срібний призер Всесвітніх ігор серед військовослужбовцівДенис Баблюк – дворазовий бронзовий призер Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніТимофій Куріпко – переможець Кубка України зі стрільби у міксті