47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Склад навчально-тренувальних груп


 
Навчально – тренувальна група № 30
Тренувальне навантаження – 32 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Коневич Р.В. – 32 год.
1.    
Кузів Андрій
1998
ІІІ курс
МС
за інд. планом
 
2.    
Замико Олег
1999
ІІ курс
МС
за інд. планом
 
3.    
Пакліковська Софія
1999
ІІ курс
МС
за інд. планом
 
4.    
Злонкевич Андрій
1999
ІІ курс
МСМК
за інд. планом
 
5.    
Гудзий Святослав
1999
І курс
МС
за інд. планом
 
Примітка: Гудзий С. - кандидат у збірну команду України. Замико О., Злонкевич А.,    Кузів А., Пакліковська С. – резерв збірної команди України.
 
 
Навчально – тренувальна група № 31
Тренувальне навантаження – 32 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Коростильова В.І. - 32 год.
1.  
Коростильов Павло
1997
ІІ курс
ЗМС
за інд. планом
2.  
Колодяжна Анастасія
2001
11 клас
МС
за інд. планом
3.  
Возняк Соломія
2001
11 клас
МС
за інд. планом
4.  
Плескун Руслан
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
Примітка: Коростильов П., Колодяжна А. – члени збірної команди України, Возняк С. – резерв збірної команди України.
 
 
 
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 32
Тренувальне навантаження – 24 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Коростильова В.І. – 4 год.,  вакансія – 9 год.
1.  
Баблюк Денис
2001
11 клас
МС
за інд. планом
2.  
Дмитрійчук Дмитро
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
3.  
Гілевич Крістіна
2002
10 клас
МС
за інд. планом
4.  
Поліщук Володимир
2002
9 клас
І
 
5.  
Плескун Роман
2002
9 клас
І
за інд. планом
6.  
Котилюк Богдан
2003
9 клас
ІІ
 
7.  
Парпура Анастасія
2002
9 клас
ІІ
 
Примітка: Плескун Р. - резерв збірної команди України.
 
 
Навчально – тренувальна група № 33
Тренувальне навантаження – 32 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Моклович В.Я. – 32 год.
1.  
Бойко Олександра
1998
ІІІ курс
МС
за інд. планом
2.  
Шевченко Альона
1998
ІІ курс
МС
за інд. планом
3.  
Колесник Юрій
1999
І курс
МС
за інд. планом
Примітка: Колесник Ю. – член збірної команди України, Бойко О. – резерв збірної команди України.
 
 
Навчально – тренувальна група № 34
Тренувальне навантаження – 27 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Коневич Р.В. - 2 год., вакансія – 25 год.
1.    
Вовк Ярина
2001
11 клас
КМС
за інд. планом
2.    
Антощак Вероніка
2001
11 клас
КМС
за інд. планом
3.    
Сулик Марія
2002
10 клас
МС
за інд. планом
4.    
Тарновська Евеліна
2000
10 клас
МС
за інд. планом
5.    
Трач Юлія
2001
10 клас
КМС
за інд. планом
6.    
Гротовицький Богдан
2001
10 клас
І
 
7.    
Муха Христина
2003
9 клас
І
 
8.    
Вітович Дмитро
2002
9 клас
І
 
9.    
Павелко Віра
2003
8 клас
ІІ
 
Примітка: Тарновська Е. – резерв збірної команди України 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Кульова стрільба

Кульова стрільба

У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільбиСтрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті БеннінгуСоломія Возняк у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиНа «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулюНа Гран Прі Визволення Кізима і Баблюк зустрілися у очній дуеліДля попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очкаКізима, Гілевич і Баблюк – дворазові призери міжнародних змагань у БудапештіСеред пістолетників тон на молодіжному чемпіонаті задавали Коростильов і КолесникСеред молодих стрільців по рухомій мішені в Україні найкращі Кізима і ГілевичПавло Коростильов – срібний лауреат Гран Прі Юзефа Запедзкого