47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Список учнів, студентів та випускників, які увійшли до складу збірної команди України


Список учнів, студентів та випускників
відділення кульової стрільби,
які увійшли до складу збірної команди України у 2016р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Основний
1.      
Колесник Юрій
2.      
Кізима Ігор
3.      
Коростильов Павло
4.      
Конарєва Поліна
5.      
Шевченко Альона
Кандидати
6.      
Гудзій Святослав
7.      
Замико Олег
8.      
Злонкевич Андрій
Резерв
9.      
Кузів Андрій
10.  
Клещенко Сергій
11.  
Плескун Руслан
12.  
Аржанова Анастасія
13.  
Бойко Олександра
14.  
Колодяжна Анастасія
15.  
Нестеренко Лілія
16.  
Соліна Світлана
Випускники
Основний
17.  
Бондарук Роман
18.  
Галкін Олександр
19.  
Пастернак Володимир
20.  
Царьков Олег
21.  
Журба Сергій
22.  
Болонна Ольга
23.  
Бондарук Анастасія
24.  
Бурак Христина
25.  
Галкіна Тетяна
26.  
Коростильова Юлія
27.  
Чулик Юлія
28. Шабат Любов
Кандидати
29.  
Зуб Олег
30.  
Запотічний Лев
31.  
Агліуліна Еліна
32.  
Дєньгіна Надія
33.  
Холод Марія
Резерв
34.  
Неводнисий Роман
35.  
Юрченко Ксенія



Список учнів, студентів та випускників відділення кульової стрільби, які увійшли до складу збірної команди України у 2015р.
 
Прізвище, ім’я
Основний
    
Кізима Ігор
    
Конарєва Поліна
    
Коростильов Павло
Кандидати
    
Зуб Олег
    
Кузів Андрій
    
Леус Степан
    
Нестеренко Лілія
Резерв
    
Неводничий Роман
    
Юрченко Ксенія
 10 
Аржанова Анастасія
 11 
Хмельницька Анна
 12 
Бойко Олександра
 13 
Кочан Володимир
 14 
Соліна Світлана
 15 
Замико Олег
 16 
Злонкевич Андрій
 17 
Шевченко Альона
 18 
Колесник Юрій
 19 
Плескун Руслан
ВИПУСКНИКИ
Основний
 20 
Бідняк Іван
 21 
Бойчук Марта
 22 
Болонна Ольга
 23 
Бондарук Анастасія
 24 
Бондарук Роман
 25 
Галкін Олександр
 26 
Галкіна Таня
 27 
Дєньгіна Надія
 28 
Запотічний Лев
 29 
Коростильова Юлія
 30 
Пастернак Володимир
 31 
Царьков Олег
 32 
Чулик Юлія
 33 
Шабат Любов Володимирівна
Кандидат
 34 
Агліуліна Еліна
 35 
Андрушко Тарас
 36 
Бурак Христина
 37 
Данілов Владислав
 38 
Холод Марія


Список учнів, студентів та випускників відділення кульової стрільби,
які увійшли до складу збірної команди України у 2014р.
http://www.ufk.lviv.ua/ua-category-shooting-tab1-news3257.html


Список учнів, студентів та випускників відділення кульової стрільби,
які увійшли до складу збірної команди України у 2013р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Член
1.      
Онопко Владлен
2.      
Коростильов Павло
Кандидат
3.      
Агліуліна Еліна
4.      
Бурак Христина
5.      
Холод Марія
Резерв
6. Неводничий Роман
7.      
Мнечник Юрій
8.      
Кізима Ігор
9.      
Холод Марко
10.      
Дєньгіна Надія
11.  
Нестеренко Лілія
12.  
Хмельницька Анна
13.  
Юрченко Ксенія
Випускники
Член
14. Андрушко Тарас
15.  
Бідняк Іван
16.  
Бондарук Роман
17.  
Галкін Олександр
18.  
Запотічний Лев
19.  
Болонна Ольга
20.  
Бойчук Марта
21.  
Галкіна Тетяна
22.  
Коростильова Юлія
23.  
Чулик Юлія
Кандидат
24.  
Данілов Владислав
25.  
Царьков Олег
Резерв
26. Печера Герман
27.  
Бондарук Анастасія
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Кульова стрільба

Кульова стрільба

У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільбиСтрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті БеннінгуСоломія Возняк у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиНа «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулюНа Гран Прі Визволення Кізима і Баблюк зустрілися у очній дуеліДля попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очкаКізима, Гілевич і Баблюк – дворазові призери міжнародних змагань у БудапештіСеред пістолетників тон на молодіжному чемпіонаті задавали Коростильов і КолесникСеред молодих стрільців по рухомій мішені в Україні найкращі Кізима і ГілевичПавло Коростильов – срібний лауреат Гран Прі Юзефа Запедзкого