48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Кубок Щербанів завоювали Онопко і Галкіна


Владлен ОнопкоУ м.Луганську 12-15 квітня 2011р. відбувся Кубок України з кульової стрільби, присвячений пам’яті заслужених тренерів України Щербанів. У вправі ГП-12 (стрільба з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені) І місце, а з ним і Кубок Щербанів виборов студент І курсу Львівського училища фізичної культури Владлен Онопко. Результат Владлена – 553 очки. Дев’ятикласниця ЛУФК Марія Крамар посіла ІІ місце у вправі ГП-11а.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-4) з результатом екстра-класу 396 очків перемогу здобула вихованка училища Тетяна Галкіна (вип. 2006р.). Альона Федорова (вип. 2009р.) – друга.
Джерело: www.shooting-ua.com
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України