47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Кубок Щербанів завоювали Онопко і Галкіна


Владлен ОнопкоУ м.Луганську 12-15 квітня 2011р. відбувся Кубок України з кульової стрільби, присвячений пам’яті заслужених тренерів України Щербанів. У вправі ГП-12 (стрільба з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені) І місце, а з ним і Кубок Щербанів виборов студент І курсу Львівського училища фізичної культури Владлен Онопко. Результат Владлена – 553 очки. Дев’ятикласниця ЛУФК Марія Крамар посіла ІІ місце у вправі ГП-11а.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-4) з результатом екстра-класу 396 очків перемогу здобула вихованка училища Тетяна Галкіна (вип. 2006р.). Альона Федорова (вип. 2009р.) – друга.
Джерело: www.shooting-ua.com
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби