47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Стрільці ЛУФК – переможці юнацьких ігор України


Д.Попов, Д.Удод та П.Коростильов5 золотих, 4 срібні, 2 бронзові нагороди і перше загальнокомандне місце – такий вклад вихованців Львівського училища фізичної культури у загальний виступ львівських стрільців на VI Літніх юнацьких спортивних іграх України, які 26-30 квітня проходили на армійському стрільбищі у нашому місті.
Дворазовими переможцями ігор стали стрільці з пістолета десятикласниця Ксенія Юрченко та семикласник Павло Коростильов, які перемогли у вправах МП-5 та ПП-3 відповідно як у особистій, так і у командній першості. Ксенії у командному турнірі асистували Христина Бурак (І курс) та Анастасія Бондарук (вип.2010р.), а ПавлуДмитро Попов та Дмитро Удод (обоє – 11кл.)
Ще одна золота медаль в активі одинадцятикласника Владислава Данілова, який переміг у вправі МП-6.
Другі місця на рахунку Дмитра Попова (впр.ПП-3), десятикласника Тараса Андрушка (впр.ГП-6), учениці 11 класу Христини Кручковської (ПП-2) та пістолетного тріо (П.Коростильов, Д.Попов, Д.Удод) у командній стрільбі із швидкострільного пістолета (МП-8). Бронзові нагороди вибороли Тарас Андрушко у вправі МГ-9 та Марія Холод (І курс) у МГ-5.
 
Технічні результати змагань:
МП-5 (дівчата) – особиста першість:
1. К.Юрченко (Львів, УФК) – 571
2. Ю.Бороденко (Рівне) – 566
3. А.Вербицька (Дніпропетровськ) – 564
5. Х.Бурак (Львів, УФК) – 556
6. А.Бондарук (Львів, УФК) – 555
 
Командна першість
1. Львівська обл. (К.Юрченко, Х.Бурак, А.Бондарук) – 1682
2. Дніпропетровська обл. – 1651
3. Кіровоградська обл. – 1633
 
ПП-2 (дівчата) – особиста першість
1. А.Вербицька (Дніпропетровськ) – 377
2. Х.Кручковська (Львів, УФК) –375
3. В.Савоста (Чернігів) – 375
4. Х.Бурак (Львів, УФК) – 375
6. К.Юрченко (Львів, УФК) – 372
 
Командна першість
1. Дніпропетровська обл. – 1112
2. Чернігівська обл. – 1109
3. Кіровоградська обл. – 1104
4. Львівська обл. (К.Юрченко, Х.Бурак, А.Бондарук) – 1100
 
ГП-4 (дівчата) – особиста першість
1. С.Кіпер (Донецьк) – 393
2. М.Чорноморець (Черкаси) – 391
3. С.Огер (Вінниця) – 390
4. М.Холод (Львів, УФК) – 390
 
МГ-5 (дівчата) – особиста першість
1. С.Огер (Вінниця) – 570
2. М.Чижова (Дніпропетровськ) –563
3. М.Холод (Львів, УФК) – 560
 
ПП-3 (хлопці) – особиста першість
1. П.Коростильов (Львів, УФК) – 575
2. Д.Попов (Львів, УФК) –570
3. В.Ровінський (Вінниця) – 568
4. В.Данілов (Львів, УФК) – 565
6. Д.Удод (Львів, УФК) – 560
 
Командна першість
1. Львівська обл. (П.Коростильов, Д.Попов, Д.Удод) – 1705
2. Дніпропетровська обл. – 1659
3. Одеська обл. – 1654
 
МП-6 (хлопці) – особиста першість
1. В.Данілов (Львів, УФК) – 539
2. Д.Токар (Херсон) – 537
3. М.Могила (Дніпропетровськ) – 532
 
Командна першість
1. Одеська обл. – 1564
2. Дніпропетровська обл. – 1563
3. м.Київ – 1541
6. Львівська обл. (П.Коростильов, Д.Попов, Д.Удод) – 1503
 
МП-8 (хлопці) – особиста першість
1. О.Зуб (Івано-Франківськ) – 555
2. О.Ворона (Івано-Франківськ) – 546
3. О.Омельчук (Хмельницький) – 546
5. П.Коростильов (Львів, УФК) – 538
 
Командна першість
1. Івано-Франківська обл. – 1639
2. Львівська обл. (П.Коростильов, Д.Попов, Д.Удод) – 1576
3. м.Київ – 1526
 
МГ-6 (хлопці) – особиста першість
1. С.Куліш (Черкаси) – 1179
2. С.Каспер (Крим) – 1160
3. А.Колесніков (Дніпропетровськ) – 1151
5. Т.Андрушко (Львів, УФК) – 1138
 
Командна першість
1. Дніпропетровська обл. – 3394
2. Крим – 3392
3. Полтавська обл. – 3366
4. Львівська обл. (Т.Андрушко, М.Лоїк, Б.Склярський) – 3360
 
МГ-9 (хлопці) – особиста першість
1. С.Куліш (Черкаси) – 596
2. С.Каспер (Крим) – 591
3. Т.Андрушко (Львів, УФК) – 591
 
Командна першість
1. Крим – 1749
2. Полтавська обл. – 1746
3. Хмельницька обл. – 1743
4. Львівська обл. (Т.Андрушко, М.Лоїк, Б.Склярський) – 1740
 
ГП-6 (хлопці) – особиста першість
1. С.Куліш (Черкаси) – 594
2. Т.Андрушко (Львів, УФК) – 594 – МСМК!
3. С.Каспер (Крим) – 591
 
Командна першість
1. Крим – 1757
2. Полтавська обл. – 1740
3. Дніпропетровська обл. – 1730
4. Львівська обл. (Т.Андрушко, М.Лоїк, Б.Склярський) – 1730
 
Загальнокомандна першість
1. Львівська обл. – 443,5оч.
2. Дніпропетровська обл. –396,5
3. АР Крим – 287,5
 
Джерело:www.shooting-ua.com
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Кульова стрільба

Кульова стрільба

Гліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільбиСтрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонаті