48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Данілов і Коростильов виграли кваліфікацію юнацької ліги Європи


Владислав Данілов13-15 травня 2011р. у м.Будві (Чорногорія) відбулися кваліфікаційні змагання країн Східної Європи Юнацької ліги Європи з кульової стрільби.
Ці змагання вперше з'явилися у європейському стрілецькому календарі. Їхнє завдання – популяризація стрілецького спорту, підвищення спортивної майстерності та набуття змагального досвіду юними стрільцями напередодні ІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор 2014р.
Змагання носили командний характер, проводились у 2х видах зброї – пневматичного пістолета та пневматичної гвинтівки за принципом «дуелі».
Українські спортсмени взяли участь у турнірі пістолетників. До складу збірної увійшли учні Львівського державного училища фізичної культури Владислав Данілов (11кл.), Павло Коростильов (7кл.) та донеччанин Сергій Дрижак.
Хлопці відмінно відстріляли весь турнір, у фіналі впевнено перемогли збірну Росії 52:40 і вийшли у фінальну частину змагань, яка 7-9 вересня пройде у тій же ж будівлі.
В рамках Європейської ліги відбулися і особисті змагання на Кубок Будви. Павло Коростильов посів ІІІ місце, Владислав Данілов – п’ятий.
Джерело: www.shooting-ua.com
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України