48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Стрільці відкрили сезон


Тарас АндрушкоУ м.Сімферополі змаганнями за Кубок України, присвячених пам’яті відомих кримських тренерів, подружжя Климентів, 7-12 вересня 2011р. відкрився новий змагальний сезон для стрільців-кульовиків. Змагалася молодь віком до 25 років – найближчий резерв національної збірної.
Участь у змаганнях взяли і кращі учні та студенти Львівського училища фізичної культури. У стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6) 3 місце посів учень 11 класу Тарас Андрушко. Результат Тараса – 692,9 очка. Поступився Тарас лише вже визнаним авторитетам молодіжної української стрільби, бронзовому призеру І юнацьких Олімпійських ігор Сергію Кулішу з Черкас та чемпіону світу серед юніорів, абсолютному рекордсмену України у вправі ГП-6 Сергію Касперу з Криму.
На рівних з кращими тримався ще зовсім юний, чотирнадцятирічний учень 8 класу Павло Коростильов. У І старті у стрільбі з пневматичного пістолета Павло настріляв четвертий результат – 570 очків, а у другому, який розігрувався із фіналом, фінішував п’ятим. Результат Павла – 668 очків.
4 місце у стрільбі по рухомій мішені посіли Марія Крамар та Надія Дєньгіна (обидві 10кл.): Марія стала четвертою у вправі ГП-11, а Надя – у вправі ГП-11а.
Серед чоловіків у вправі ГП-11а (стрільба по рухомій мішені із змінною швидкістю) переміг вихованець училища Ігор Мацкевич (вип. 2010р.). У вправі ГП-12 (стала швидкість руху мішені) Ігор другий.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України