48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Стрільці відкрили сезон


Тарас АндрушкоУ м.Сімферополі змаганнями за Кубок України, присвячених пам’яті відомих кримських тренерів, подружжя Климентів, 7-12 вересня 2011р. відкрився новий змагальний сезон для стрільців-кульовиків. Змагалася молодь віком до 25 років – найближчий резерв національної збірної.
Участь у змаганнях взяли і кращі учні та студенти Львівського училища фізичної культури. У стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6) 3 місце посів учень 11 класу Тарас Андрушко. Результат Тараса – 692,9 очка. Поступився Тарас лише вже визнаним авторитетам молодіжної української стрільби, бронзовому призеру І юнацьких Олімпійських ігор Сергію Кулішу з Черкас та чемпіону світу серед юніорів, абсолютному рекордсмену України у вправі ГП-6 Сергію Касперу з Криму.
На рівних з кращими тримався ще зовсім юний, чотирнадцятирічний учень 8 класу Павло Коростильов. У І старті у стрільбі з пневматичного пістолета Павло настріляв четвертий результат – 570 очків, а у другому, який розігрувався із фіналом, фінішував п’ятим. Результат Павла – 668 очків.
4 місце у стрільбі по рухомій мішені посіли Марія Крамар та Надія Дєньгіна (обидві 10кл.): Марія стала четвертою у вправі ГП-11, а Надя – у вправі ГП-11а.
Серед чоловіків у вправі ГП-11а (стрільба по рухомій мішені із змінною швидкістю) переміг вихованець училища Ігор Мацкевич (вип. 2010р.). У вправі ГП-12 (стала швидкість руху мішені) Ігор другий.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільби