Кульова стрільба : На молодіжному чемпіонаті відзначились Андрушко, Коростильов, Бурак і Юрченко

Павло КоростильовУ с.Капітанівка, що під Києвом, 11-17 жовтня 2011р. пройшов чемпіонат України з кульової стрільби серед молоді віком до 20 років.
З високим результатом 594 очками (це перевищення нормативу майстра спорту міжнародного класу!) бронзову медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки виборов учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Тарас Андрушко. Тарас одним очком поступився чемпіону світу серед молоді, абсолютному рекордсмену України у цій вправі Сергію Касперу з Криму. Другий тут – Андрій Колесніков з Дніпропетровська, який переміг Тараса лише за додатковими показниками. Друга бронзова нагорода в активі Андрушка у вправі МГ-6 (стрільба із малокаліберної гвинтівки із трьох положень). Результат Тараса у цій вправі – 1151 очко.
Срібну медаль і звання віце-чемпіона України у вправі ПП-3 (стрільба із пневматичного пістолета) здобув ще зовсім юний, учень 8 класу училища Павло Коростильов, причому поступився Павло лише переможцю І літніх юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі Денису Кушнірову з Дніпропетровська.
ІІІ місце серед дівчат у стрільбі із пневматичного пістолета (вправа ПП-2) посіла студентка ІІ курсу Христина Бурак. Результат Христини – 377 балів. У вправі МП-5 (малокаліберний пістолет) перемогу здобула минулорічна випускниця ЛУФК Анастасія Бондарук. Христина Бурак тут п’ята, а одинадцятикласниця Ксенія Юрченко – четверта. Успіхи дівчат у особистій стрільбі дозволили їм стати дворазовими чемпіонами України у командній першості. Тріо Бурак-Бондарук-Юрченко перемогло у вправах ПП-2 і МП-5.
Показані результати дозволили усім згаданим стрільцям вибороти статус кандидатів до молодіжної збірної команди України на участь у чемпіонаті Європи у стрільбі з пневматичної зброї, який 14-20 лютого 2012р. відбудеться у Фінляндії.

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України